Wpis z mikrobloga

Wiem, że forum itd. ale taka moja sugestia. Mam świadomość, że lvle +200 nie mają co teraz robić i im się zwyczajnie nudzi. Questy nie te, expowiska nie te. Ale czy nie zapomniano trochę o nowym narybku? Questów dla low lvl jest obecnie bardzo mało. Orc fortess, Magma legs, Soldier helmet i na tym w zasadzie lista się kończy praktycznie. Zważywszy na fakt, że ktoś ma ochotę grać 1-3 h dziennie i jego celem nie jest bicie lvla, zadań nie ma zbyt wiele.

Propsy dla twórców, że im się chce tworzyć ten server @marahin, @Huffy - Szacu. Nie zapominajcie jednak o niskich poziomach. Sam mam już 150+, ale wiem, że niskie levele nia mogą liczyć na wiele ;)

Pozdrawiam wszystkich Mirków ;)
#mirkots
  • 15
@ertyuio: @rvnow: Nie odbierajcie tego jako jakiekolwiek narzekanie. To jedynie sugestia. Tak jak mówię. Ja już jestem poza tym obszarem, więc mi osobiście nie zależy. Myślę jedynie o nowych graczach. Obecni narzekają, że nie mają co robić, a Ci których nie ma, nie narzekają wcale. Jeżeli to jakiś problem, mogę stworzyć jakieś questy dla graczy z niskimi lvlami. To kilka godzin roboty, a kiedyś mappowałem i to mocno.
@Member: wiesz, myśle że ciekawe raidy mogłyby fajnie urozmaicić rozgrywkę gdyby np co 2-3h był jakiś najazd czegoś z jednym bossem na czele. @Marahin, mogę Ci raida napisać i jutro przetestujesz czy ludziom sie to pooba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shentang: mowie o komentarzach głownie :) nie obrażaj sie, w żartach przecież pisze. Fajnie ze sie zamawiałeś i chcesz robić, tylko ze najazdy są do dupy zaimplementowane troche i nie są dobre dla poważniejszych najazdów (Ghazbaran to przykład)
@endriu92: nie, można im ustawić 48 delay nawet, czy tam tygodniowy, to już można ustalić.
@marahin: czemu są do dupy zaimplementowane? Jest losowe respienie, jest „stationary mob resp”, czyli idealny pod ghazbarana, są zapowiedzi, nie ogarniam tylko co to jest margin - czego tu jeszcze trzeba?
@marahin: no i o to mi chodziło - myślałem że przechowuje info o ostatnim respie. Szkoda. Pozostaje albo nie restartować serwera przez długi czas (niewykonalne), albo respić ręcznie komendą (chyba sie da wywoływać raidy poprzez komende?) albo dorobić ostatnie pojawienie sie bossa. Nie zmienia to faktu, że trzeba to zrobić ASAP bo ludzie nie mają co robić. :)