Wpis z mikrobloga

Co się odwaliło Murki ;D

Jak wiecie, mam burunduki ;D Tzw #wykopowypupil. Jak wiecie, jedna z nich, to wampir, która pragnie mojej krwi. Jak wiecie, przeprowadziłam ją do mniejszej klatki, bo maltretowała samca. Jak wiecie, była tam spokojniejsza.

Czego nie wiecie, to to, że zaczęłam ją oswajać. Od kilku dni otwieram jej klatkę i karmię ją "bez zabezpieczeń". Są mocno przekupne, więc stosunkowo nietrudno się oswajają.

Dzisiaj rano dostała porcję marchewki i awokado, wieczorkiem, chwilę przed wyjściem z pracy dałam jej orzeszki. Pach, garść orzeszków na dłoń, otwieram klatkę, wampir wchodzi na rękę, je. Napchała całe wory, wiec pobiegła wypróżnić do norki. Ja w tym czasie pobiegłam po aparat, z myślą " OŁ MAJ GAD pochwalę się mirkom, jaka fajna jestem i jaka fajna jest Mirabelka, ze już nie pragnie mojej krwi i nie rzuca się do tętnicy".

Siadam na glebę, a że mam tylko dwie ręce, jedna otwiera klatkę, druga trzyma orzeszki, to aparat trzymałam.. kolanem i brodą. Byłoby świetnie, gdyby nie moment kulminacyjny. Otwieram klatkę i...

JEB JEB JEB!

Dałn rzucił mi się do palców, dziabnął malutkiego paluszka w 2 miejscach, wskazujący też. Noszkuhwamacwampirzepieprzony.jpg

Złapałam gnoja drugą ręką, wsadziłam do klatki, klatkę zamknęłam. W międzyczasie rzuciłam kilka zdjęć ;D Co do samej ręki - zakrwawiłam dużo podłogi, nie chciało przestać lecieć, jak przyłożyłam papier, później plastry. Dopiero jak zabandażowałam, to troszkę się uspokoiło.. przez najbliższe 2h pulsowały mi palce;D

A Mirableka ma bana na miłości ;<

Zdjęcia zawierają krew. Nie ma rozdartych części ciała i innych obrzydlistw, ale wolę ostrzec ;D

Filmik z ataku
Krwawe orzeszki;D
Boli;<
Efekt końcowy (miałam apteczkę samochodową, więc jeden rozmiar bandaża i gazików, stąd wielki opatrunek ;D)




#gadzibastion #wykopowypupil #burunduki #smiesznypiesek #zwierzaczki ##!$%@? #evenstartociota #tosiekameruje ##!$%@?

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Khaleesi - Co się odwaliło Murki ;D

Jak wiecie, mam burunduki ;D Tzw #wykopowypupi...

źródło: comment_EZWYqY7FDniUO77kDlL7Pl3xbcG557FY.jpg

Pobierz
  • 42