Wpis z mikrobloga

@KawaJimmiego: w sensie kolejne części? Jest VIII, IX i X. VIII też ok, IX słabe, X nie grałem.
Co do samej VII jest wersja GOG i fanowski patch Greyface który dodaje trochę ulepszeń jak np. 2x szybkość wszystkiego na życzenie.
@Nddsk: skad na screenie mam az tyle zlota? Bez ubicia smoka nie da sie miec tyle na szmaragdowej wyspie :D zawsze go zabijam.

@kondek: jak sie gra pierwszy czy drugi raz to rzeczywiscie nie jest latwa i trzeba sie nabiegac. Dla mnie to juz automatyczne granie, znam na pamiec prawie wszystko (nie pamietam ulozenia kurhanow i niektorych trenerow tylko) ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo tego sie
@Fevx: No właśnie dopiero później spojrzałam na złoto, poza tym jakoś zwykle czyszczę świątynie księżyca najpierw i nie pomyślałam że przecież można w innej kolejności.
@Nddsk: musze kolejnym razem czyscic swiatynie tez na poczatku.
Smoka ubijam zaraz na poczatku, bo to latwe, daje duzo zlota. Dzieki temu ucze sie wszystkimi postaciami skilla 'uczenie sie', najmuje uczonego i nauczyciela co daje bonus 15 pkt do 'uczenia sie'. Wtedy wybicie swiatyni i wazek daje wiecej xp = profit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fevx: VII była super, VIII miała więcej bajerów(wymienność postaci) ale trudno porównywać. IX to wielkie rozczarowanie (brak latania) i super trudne wyzwanie zostania łowcą. Obecnie mam savy z VI i przyznam że niezła.