Wpis z mikrobloga

Dobra, im wcześniej tym lepiej właściwie. Znacie zasady - jak zawsze z zainteresowanych wylosuję dziś wieczorem o 20:00 osobę do rozmowy w sobotę, bądź w piątek wieczorem.

Lista osób, które wylosowałem do tej pory:
- Shyvana
- uatach
- NieNieNieNieSwissAccounts
- augustulus
- badzio343
- seventypercent
- Kavelach
- PrawyKuba (to za chwilę)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na czym w ogóle polega ta inicjatywa, Zox?_

Co jakiś czas będę wrzucał wpis gdzie spośród plusujących osób wybiorę jedną, z którą chętnie (i aktywnie! A nie odpisując co 10 minut :) ) porozmawiam przez godzinę (albo i dłużej, jeśli czas pozwoli, zobaczymy) o zainteresowaniach, o tym czym żyjemy, co spotkało nas w ciągu dnia - czym kto będzie chciał :) Wiem, że na mirko jest masa interesujących ludzi - spotkałem już niejednego i miło mi się rozmawiało. Jestem zdania, że rozmowa i poznawanie nowych ludzi ubogaca człowieka i w pewien sposób pozwala mu dopracować własny światopogląd. No i oczywiście relaksuje :)

W skrócie: ja rezerwuję sobie godzinę czasu i poświęcam go wyłącznie na rozmowę z daną osobą.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kim właściwie jestem?
Studiuję (już 2 kierunek, bo za 1 razem nie wyszło), mirkuję już parę lat i komplikuję sobie życie. Czasami rysuję i macham nożem motylkowym. Do głowy przychodzą mi co rusz nowe pomysły, za co się zabrać, co zacząć tworzyć, w co wkręcić, jaki wpis wrzucić. Ot student, jakich pełno, właściwie :) Lubię rozmawiać o snach (najlepiej świadomych, bo to ciekawa sprawa), no i... cholera, nie będę wymieniać wszystkiego, co mnie interesuje, bo nic (poza nożami motylkowymi) nie interesuje mnie na tyle, bym mógł powiedzieć, że się na tym znam :D Trafi się jeszcze jaki wykopowy ekspert i będzie oczekiwał ode mnie nie wiadomo czego. Prosty człowiek ze mnie, co tu dużo mówić :)
A, i wybaczcie, jeśli mój styl pisania zalatuje ostro gimbazą - nigdy chyba z tego nie wyrosnę :D

#godzinarozmowy Nie wiem jak jeszcze otagować :P
  • 6
@Sq-bi: No tak :D Sam też nie widzę w tym nic szczególnego, a jednak co druga osoba, z którą piszę bardzo chwali ten pomysł, co mnie dziwi za każdym razem.

@Kerykejon: Niee :D Rózowego na mirko znalazłem już dawno temu, a kumpli mi nie brakuje, na pewno.
Edit: Powinienem był wspomnieć o tym wcześniej?