Wpis z mikrobloga

@Baczy: Mam je. Niestety nie potrafię stwierdzić czy #!$%@?. Miały pełno zawieszek wykonanych na wysokim poziomie (półprzeźroczyste, lakier UV, takie tam). Pod względem wykonania chyba nieco wyżej niż Decathlonowa seria 500. Wkładka bardzo prawilna, nie przewiewa, nic się nie psuje. Szukałem długo na Aliexpress tego modalu, ale nie znalazłem.

Jedyne na co się natknąłem, to to, że w Germanii w jakimś dużym sklepie sportowym była wyprzedaż ciuchów Cube -80%, więc może
@skwarek2: 191 cm, 94 kg, dosyć spore uda i mam rozmiar L. Są dłuższe od tych z Decathlonu (szelki nie cisną na początku), w udzie i nogawce podobnie. Pisałem do polskiego dystrybutora odnośnie rozmiaru i odpisali, że niby XL powinien pasować, ale było już po fakcie :)
Przez zimę zrobiłem trochę ekstra masy i wciąż wchodzą.
@Baczy: Dzięki za linka, zakupiłem ale krótkie. Co prawda jeszcze trochę poleżą do ciepłego sezonu, ale i tak czaiłem się na jakieś. Zawieszki wyglądają ok, i wygląda jakby faktycznie były na rynek niemiecki. Materiał bardzo ciekawy. Niestety żadnych dobrych spodenek nigdy nie miałem powyżej decathlonu, więc nie porównam, ale na pewno 300zł bym za nie nie dał. Zresztą nie wiem czy dałbym za jakiekolwiek, chyba że faktycznie bym byl pewny 100%