Wpis z mikrobloga

Na czym mam oglądać filmiki 4K z YT, żeby to było płynne - bo normalnie zaraz mnie benis jasny strzeli ! Wszystkie trzy przeglądarki albo się zawieszają, albo mają czkawkę....dodatkowo bawiłem się w chromie akceleracją i jest jeszcze gorzej
Co tam mogę poustawiać?

Windows7 64bit, I5 3230M, 8GB RAM
#komputery #pytanie #youtube
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruzi00: Wszystko jest powłączane..........oprócz: Rasterization: Software only. Hardware acceleration disabled - jak włączę tą opcję to mam rozmazany obraz jakbym miał rozdziałkę 640x480......
  • Odpowiedz
@kostyak: Jesli pod Chrome dalej klatkuje to ten twoj 3230 jest maksymaknym szrotem.

Mozesz sprobowac doinstalowac Adobe Flash i puscic sygnal po YT przez Flasha. HTML5 wcale nie jest taki zajebisty jak sie mowilo.
  • Odpowiedz
@kostyak: Czyli tak:
- w chrome://settings włączasz "Użyj przyspieszania sprzętowego" ("Use hardware acceleration...")
- w chrome://flags włączasz "Override software rendering list"
  • Odpowiedz
@Frytek2000: @ruzi00: Dobra chłopaki po aktualizacji IE11 jest nawet ok - dźwięk nie zacina - czasem trochę klatek zgubi - ale jest do zaakceptowania. Szkoda tylko, że najwidoczniej GPU nie chce pomagać - włączyłem nawet Chrome z wymuszonym użyciem GPU a nie HD4000, ale jest to samo :/
  • Odpowiedz