Wpis z mikrobloga

JA ODMAWIAM. ODMAWIAM, VETO, NIE POZWALAM. NO #!$%@?, TERAZ SIĘ #!$%@? DO CZYJEGOŚ PŁOTU, POWTARZAM, PŁOTU? MA BETONOWY PŁOT, KTÓRY NIE RDZEWIEJE I NIE ROZWALI SIĘ OD BYLE GÓWNA, NIE DA SIĘ GO PRZECIĄĆ, STOI ŁADNIE, WYGLĄDA, DOBRZE, MOŻNA W PIŁKĘ GRAĆ. ALE NIE #!$%@?, WYKOPOWA POLICJA, MIRECZKY, ELITA INTERNETU, POSTANOWI SIĘ #!$%@?Ć. NO BO DLACZGO NIE, W KOŃCU KTOŚ MA #!$%@? PŁOT BETONOWY, A NIE PRAWILNĄ SIATKĘ.

ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
co was obchodzi co ktoś stawia na swojej działce?

@wielki_mag: No właśnie #!$%@? obchodzi, bo istnieje coś takiego jak ład przestrzenny.
inb4 "o gustach się nie dyskutuje" - najgłupsze możliwe powiedzenie
  • Odpowiedz
@wielki_mag: to że może burzyć naszą estetykę, nie pasować do dzielnicy i po prostu nam się nie podobać.Tak serio nie podobać, płot pół biedy ale jak ktoś wybuduje #!$%@? dom to się go nie zburzy przecież od razu? Nie serio, przez takie myślenie większość nowych osiedli, przedmieść w Polsce wygląda jak jedna wielka kupa. Urbanistyka, planowanie, estetyka, to coś co w Polsce dobre było 100 lat temu, czemu zazwyczaj wtedy się
Szalom - @wielki_mag: to że może burzyć naszą estetykę, nie pasować do dzielnicy i po...

źródło: comment_RkiUZxIMQL7WehkA67LeVmuJSNf1QnYp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
zaniedbasz trawnik i front domu możesz dostać karę finansową od zarządcy, a jak byś próbował postawić taki płot to chyba by #!$%@? cię #!$%@? od razu.


@Szalom: Czyli to nie są domy mieszkańców. A w Polsce domy należą zazwyczaj do mieszkańców więc na szczęście jak chcę mieć plastikowego penisa w ogrodzie to sobie go postawię i w dupie będę miał sąsiadów i ich zmysł estetyczny.
  • Odpowiedz
@Szalom: A w Polsce pod tym względem jest lepiej, jak ci się nie podoba czyiś dom albo płot to zamknij oczy albo głowę odwróć, po to kupuję #!$%@?ą działkę na własność, żeby mi się podobało co na niej stawiam, a nie jakiemuś polskiemu burakowi z za płotu, a w Ameryce decydujesz się na takie a nie inne zasady i masz świadomość co ci wolno a czego nie.
  • Odpowiedz
@wiszacy_mysliciel: @Palcem: Nawet w Polsce nie możesz wszystkiego robić u siebie na działce i stawiać wszystkiego co ci się podoba na działce, lub robić na niej bo hurr jest twoja więc przestańcie wojować (tak nie mógłbyś postawić penisa)
Spoko, to moja opinia, rozumiem że ktoś może mieć inną sam hobbistycznie interesuje się architekturą i urbanistyką dlatego nie podoba mi się to co się dzieje w Polsce na tych nieszczęsnych nowych
  • Odpowiedz