Wpis z mikrobloga

Ludzie dalej się łapią na puste, nic nie wnoszące gesty


@Usurper: typowy lewacki ból dupy o symbole narodowe jest typowy. Mieszanie do tego gospodarki, dyplomacji to coś jak cykliści i reptilianie wsadzani za każdym razem na siodło przy pewnych dyskusjach. Czyli z dupyyyy
  • Odpowiedz
Głupie lewackie knury nie zrozumieją co to jest Duma Narodowa.


@Kick_Ass: Ciekawe czym się objawia twoja duma narodowa i co jako dumny Polak robisz dla kraju, czy coś więcej niż pisanie komentarzy w internecie.
Działasz może charytatywnie, pomagasz w jakimś hospicjum, robisz coś bezinteresownie dla innych Polaków? Czym się kierujesz, że niby mam cię uważać za osobę godną nosić miano prawdziwego Polaka, a innych za "lewackie knury", tylko dlatego, że
  • Odpowiedz
@joyko: No i fajnie, że robisz (jeżeli to prawda). Ale w takim razie mój komentarz słabo pasuje do ciebie, bo nie widzę, byś za wyrażanie własnej opinii na wykopie wyzywał innych użytkowników od #!$%@?.
  • Odpowiedz
@joyko: Nie wiem dlaczego mi o tym piszesz i próbujesz mnie przekonać, ani ci nie uwierzę, ani nie założę, że kłamiesz. Nie będę tego weryfikował.
W sumie nadal nie mam pojęcia, dlaczego mnie zapewniasz o swoim patriotyzmie. Przecież ja nawet tobie jego braku nie zarzuciłem.
  • Odpowiedz