Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawiało mnie dlaczego to jest tak dobrze zrobione, znaczy chwilami udaje, że jest zwykłą amatorską produkcją ale to dokładnie tak jak z filmikami od ISIS. Zrobionymi przez profesjonalne studia.
Moim zdaniem plan jest taki, żeby infiltrować społeczność i starać się odwrócić uwagę od rzeczy ważnych. Takich jak to, że tylko bitcoin udało się niepostrzeżenie uzyskać skalę, której nie jest w stanie zagrozić nikt. Zniknie bitcoin znikną wszystkie alty i po zawodach. Banksterka już nigdy nie zrobi tego błędu, będą niszczyć w zarodku albo tak jak teraz robią sami kontrolować nowe większe alty ale najpierw trzeba zniszczyć bitcoina. Jak nie można z zewnątrz to trzeba od środka spróbować.
Zwróćcie uwagę jak mówią o sidechains jak koleś kręci i wszystko po to żeby osłabić bitka i wepchać na shitcoiny, które można zniszczyć w każdej chwili.
Jak znasz plan to wszystko jest tak oczywiste, że aż śmieszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ta sucz jak udaje, że niby czai i nie czai a wszystko po to żeby oszukać, że bitcoin zły, altcoin dobry bo altcoin to wolny rynek a bitcoin to przecież też altcoin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko postawione na głowie apropos cumpel .n stoi na głowie. Przypadek? Nie wierzę w przypadki.
Powiedziałem że nie będę oglądał jej ale to byłby błąd bo wtedy straciłbym możliwość na patrzenia na ręce wrogowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin #kryptowaluty
p.....4 - Zawsze zastanawiało mnie dlaczego to jest tak dobrze zrobione, znaczy chwil...
  • 4
@pawlo74: jeszcze kilkanaście lat temu technicznie i sam bitcoin nie był w stanie funkcjonować ze względu na ograniczenia techniczne / sieciowe. Jesteśmy na takim etapie rozwoju technologii, pamięci masowych, przepustowości, ceny urządzeń na którym jesteśmy w stanie w tego typu sieci jak Bitcoin obsłużyć tyle i tyle transakcji.

Trzeba się z tym pogodzić i pracować nad dalszą optymalizacją samego oprogramowania jak i rozwojem same infrastruktury sprzętowej. Na rynku już niedługo będą
@mentis: dobrze ale nie możesz ot tak sobie odciąć krajów trzeciego świata. Najpiękniejszą ideą bitcoina jest według mnie to żeby zmienić na lepsze życie tych najbiedniejszych, którzy nawet nie mają dostępu do bankowości a co dopiero do dysków 16TB czy SSD.
po co im full node'y


@mentis: uuuu niebezpieczne podejście, bardzo niebezpieczne. Decentralizacja czyż nie tak? Możesz mieć już fullnoda nawet na RaspberryPie. W tym kierunku trzeba iść albo nawet nie trzeba ale musimy iść.