Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: W związku z dalszą propagandą publiczną na arenie całego świata Propagandą oszczerstw , pomówień ,bezczelnych kłamstw .Publikowaniem rzekomych moich donosów i współpracą z Sb Dziś proszę prawników o natychmiastowe skierowanie tych spraw do Prokuratora i Sądu .Kto i jak wróci mi dobre imię zbezczeszczone przez otumanianych kłamców i szaleńców .LW.
  • 105
@lechwalesa: Super! Oprócz twardych dowodów w postaci dokumentacji, będziemy mieć jeszcze wyrok sądowy, zaświadczający, że Lech Wałęsa był konfidentem, przez co mógł być sterowany przez SBeków i Moskwę po 80' i 90' latach. Mam nadzieję, że do takiego procesu dojdzie.
@lechwalesa: ja tam bym niezależnie od prawdy nie niszczył symbolu. To co robimy teraz to tak naprawdę strasznie #!$%@? PR. Należałoby się zastanowić co ma jaki impakt i co się realnie przysłuży sprawie polskiej. Lech Wałęsa został wykreowany na arenie międzynarodowej na bohatera, który jest ceniony nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Czy zależy nam bardziej na dotarciu do prawdy czy bardziej na tym, żeby postrzegano nas jako społeczeństwo,
@pss8888: PIS przeminie, prawda o Ikonie Bolka pozostanie. Wstyd kochani Polacy. W USA w Chicago próbowano zrobić manifestację KOD w obronie Walęsy. przyszło wg. Police Info 50 osób.
Kontrmanifestacja zgromadziła 5000 osób. Walęsa w USA jest nikim.