Wpis z mikrobloga

Mireczki pochwalę się. Z racji tego, że moje dzieciaki są coraz ciekawsze świata, nadszedł czas na powieszenie telewizora na ścianie. Niestety ściana nie za piękna, bo bez gładzi i trochę nierówna. Wpadłem na pomysł, żeby zrobić panel ścienny pod tv i przy okazji poukrywać wszystkie kable. Początkowo chciałem wykonać to z płyty meblowej, ale żona stwierdziła, że tylko biały połysk wchodzi w grę. Płyta w białym połysku jest dość droga.
Pewnego dnia przypomniałem sobie, że ostatnio w #ikea widzieliśmy stoliki LACK w białym połysku. Zasiadłem więc do sketchup'a i wymodziłem panel zbudowany z sześciu blatów takich stolików.
Poniżej efekt mojej pracy, a w komentarzach zdjęcia z produkcji.
#ikeahack #diy #stolarstwo (?) #chwalesie #meble
MarekSax - Mireczki pochwalę się. Z racji tego, że moje dzieciaki są coraz ciekawsze ...

źródło: comment_2EwDULWUad35zdMrzwpXLqYW2sddnlpM.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomkers: W kuchni mam dwudziestoletnie meble sosnowe. W ostatnie wakacje postanowiłem trochę kuchnię odświeżyć, więc poprzestawiałem meble, zrobiłem miejsce na zmywarkę, meble odmalowałem na biało, położyłem nowy blat, nową płytę indukcyjną i zlew. Zrobiłem dodatkową szafkę z zabudową piekarnika i jakoś w miarę zaczęło to wyglądać.
Cyknąłem teraz fotkę na szybko, ale jest słabe światło. Przy świetle dziennym byłoby trochę lepiej.
MarekSax - @tomkers: W kuchni mam dwudziestoletnie meble sosnowe. W ostatnie wakacje ...

źródło: comment_dQ9eDrZjJmIDob6lZY2yMCvUhfzPqMJk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tomkers: Dzięki. Zawsze lubiłem majsterkować, ale po każdym takim przedsięwzięciu mówię, że to ostatni raz, bo za dużo nerwów mnie to kosztuje (nie jestem żadnym fachowcem i wiele rzeczy robię metodą prób i błędów).
  • Odpowiedz
@mpmp-pmpm: Nie mam analitycznego umysłu, wolałem mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. I tak parę drobiazgów musiałem zmieniać na bierząco. Po prostu wolałem uniknąć niespodzianek.
  • Odpowiedz