Wpis z mikrobloga

@canto: dni kariery to gówno, jak ktoś chce aplikować, najlepiej niech robi to normalnie poprzez wysłanie cv. w większości korporacje chcą się tylko na takich targach wylansować, tak żeby nazwa wchodziła w pamięć. często też występuje naginanie rzeczywistości i obiecywanie gruszek na wierzbie. w tym roku miałam okazję reprezentować swoją firmę i już wiem, że więcej tego nie zrobię.
@pyszotka: #pokazmorde z targów?

Moim zdaniem, mimo wszystko, te targi to dobra sprawa.
Nie zgadzam się, że są same duże firmy, jest sporo małych.
Wiadomo, że chodzi o reklamę, firmy chcą przyciągnąć najlepszych.
Mimo wszystko, jest masa firm w jednym miejscu i można iść, zadawać pytania i rozeznać się w rynku.

P.S
Cap podobno fajny, przynajmniej tak kiedyś znajoma mówiła.
@alosha: ja znalazłem na targach na PWr ;-) Zostawiłem dane w ankiecie, odezwali się po miesiącu. Firmy wcześniej nie kojarzyłem, poszedłem na praktyki sprawdzić co i jak, bo czemu nie i okazało się, że firma zajebista i jestem bardzo zadowolony ;) Ale ogólnie to pozostałe targi raczej oceniam jako nieoferujące niczego ciekawego.
@canto: Wywołany do odpowiedzi jako organizator napiszę tak: Jak firma wydaje hajs żeby pojawić się na targach #pwr to znaczy, że szuka ludzi. Bo inaczej by się nie angażowali.

Każda firma w trakcie www.atp.manus.pl ma jakąś ofertę. Albo staż, albo praca. Już chyba nikt nie ma praktyk za free. Staże to tak na prawdę też praca, tylko z okresem, żeby sprawdzić pracownika czy da sobie radę.

Inna sprawa, że na tych
navi8 - @canto: Wywołany do odpowiedzi jako organizator napiszę tak: Jak firma wydaje...