Wpis z mikrobloga

@camilioflower: Wolfsburg bez Naldo, Dosta, Bendtnera i Benaglio. Hannover ma jedną z ostatnich szans na wyjście ze strefy spadkowej, a w historii spotkań bilans jest wręcz korzystniejszy dla gospodarzy. W ostatnich meczach Wolfsburg grał bardzo przeciętnie, oglądałem ich z Bayernem i okazje które mieli najczęściej pojawiały się po błędach obrońców. Według mnie będzie remis ale wolę grać z podpórką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Calkiemfajnynick: A ja na to patrzę tak, że Wolfsburg jednak chce powalczyć o puchary, a jeśli będą przegrywać z takimi drużynami jak Hannover, to będzie ciężko :) ale prześledzę jeszcze składy itp i pomyślę ;) dzięki za wskazówkę :)
Myślisz, że Piast nie da rady się odblokować?:)
@camilioflower: nie no wiadomo, ten mecz to spora niewiadoma, ale jak dla mnie między 1X a 2 jest takie 50:50 :D

Cholera wie co z tym Piastem, tego akurat nie stawiam, ale jak ich oglądałem z Łęczną to nie przypominali drużyny z rundy jesiennej. Według mnie grają piach, a jedyną opcją rzeczywiście jest odblokowanie się, ale kiedy to nastąpi to już wróżenie z fusów.
No właśnie też oglądałem i masakra. Ale ten Śląsk to jednak padaczka... A na wyjezdzie to już w ogóle. Co do Hearts, to myślę, że powinni to ugrać, u siebie są mocni. Middlesborough na wyjezdzie też mocne.