Wpis z mikrobloga

@ibanezbass: Ja mam taką głupią modę, że będąc gdzieś i wpadając na pomysł na genialne zdjęcie mam przy sobie tylko telefon. Ogólnie to nie mam nic wspólnego z fotografią, ale czasami przydałby się jakiś aparacik do uchwycenia według mnie ciekawych sytuacji czy atmosfery w danym miejscu. Na razie pozostaje mi repostowanie takich zdjęć :p

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: uuuu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pekas: @ibanezbass: Zdjęcie świetne! Ale obawiam się że te pięknie światła to jednak ładnie pomalowane w photoshopie. Światła tak się raczej nie rozkładają nawet w bardzo gęstej mgle. Głowy nie dam, ale raczej obstawiałbym że te światła są namalowane.
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: Mgła, noc, długi czas naświetlania, nie sądzę by do tego był potrzebny jeszcze jakikolwiek photoshop… Strasznie mnie to zdjęcie zainspirowało, też chciał bym coś w tym stylu zrobić, może ze śniegiem zamiast mgły… :)
  • Odpowiedz
@pekas: mam podobnie z tym, że zwykle jak widzę jakąś genialną scenerię mam przy sobie tylko telefon... no ale pstrykam zawsze, a potem staram się coś z tego wyciągnąć na komputerze :) Czasami daje to ciekawe efekty :)

@ibanezbass: Nie wiedziałem o tej grupie na instagramie. Teraz już wiem, dzięki :D
  • Odpowiedz