Wpis z mikrobloga

#irlandia #zalesie

Jestem w Three i płacę 20€ miesięcznie za unlimited data. Te #!$%@? nie powiadamiają kiedy się kończy ta usługa i właśnie dostałem SMS że wydałem 52 euro na internet mobilny... DZIEŃ PO TYM JAK PRZESTAŁ DZIAŁAĆ

Takie proste rzeczy a muszą #!$%@?ć, typowa Irlandia. Tak samo ze służbą zdrowia tutaj - lepszą jakość miałbym chyba w Rumuni... Pielęgniarki tutaj nawet w żyłę nie potrafią trafić igłą! Albo trzeba płacić #!$%@? 150€ za wejście do dobrego GP, którego zobaczysz minutę. Tak samo z dentystami. Jak ci zęba nie zjebią to masz farta. Żeby zrobić zwykłe badania krwi to trzeba zapłacić minimum 60€ jeżeli się nie jest studentem albo się nie ma ubezpieczenia za miliard.


  • 12
@freebird: dokładnie niech wraca. W Norwegii wcale nie jest lepiej. Ale nie narzekam, płacę i idę do lekarza czy dentysty. Właśnie siedzę w poczekalni o zakładamy córce aparat na zęby 35000 koron... I co i zapłacę nie wylewać żali na forum...

@x1mrdonut1x: ogarnij się
@x1mrdonut1x: To marna sieć jest, szczególnie jeśli chodzi o obsługę klienta. Bądź dobrym Polakiem i weź Tesco albo Lyca.

Poza tym jest jak mówisz, ale po dekadzie można przywyknąć.
@x1mrdonut1x: Jedynie do kogo możesz mieć pretensję i żale to do siebie. Zawaliłeś to zachowaj się jak facet i przyjmij to na klatę.

Resztę rzeczy, które napisałeś nawet nie skomentuje. Szkoda że tylko piszesz nie prawdę.
@Zawod_Syn: Płacę 20€ miesięcznie za internet i pieniądze, tak jak mówisz, zostają mi na koncie. Niestety nie mogłem ich wykorzystać bo wszystko poszło na intensywne używanie łącza po upływie miesiąca. Poszło 52 euro w niecały dzień a ja się o tym dowiedziałem dwa dni po fakcie. W polsce moja sieć mnie powiadamiała kiedy mi się kończył abonament i nie było problemu bo mogłem od razu doładować konto nic nie tracąc.

Bzdury