Wpis z mikrobloga

Czasami ciekawe rzeczy można zobaczyć w kolejce do kasy.
Ładna dziewczyna obsługuje klientów. Pod nosem mruknie dzień dobry, a odpowiedzieć do widzenia już jej się nie chce. Siedzi tam jakby za karę.

Gdy podchodzi przystojny facet, ona nagle zaczyna się uśmiechać. Pewnie zauważyła brak obrączki na jego palcu. Poprawia włosy i coś do niego zagaduje na temat towarów, które wybrał. Bierze od niego pieniądze i patrząc mu ciągle w oczy mówi zapraszam ponownie.

Facet się uśmiechał kącikiem ust i mówiąc do widzenia odszedł. Widać po nim, że sytuacja go trochę zmieszała, chociaż pewnie nie pierwszy raz mu się przydażyła.
Uśmiech z twarzy dziewczyny znika i zaczyna kolejne nudne nabijanie produktów na kasę od nic nie znaczącej dla niej osoby.
#opowiastki #zzyciawziete #wkolejcesklepowej
  • 7
@MarekKoniarek: Mój różowy pracował kiedyś właśnie w tego typu sklepach jak stonka, tesco i inne dziadostwo. Zawsze jak ją odbierałem to pytałem co śmiesznego się działo i różowe to jakoś nigdy nie widzą nic śmiesznego, ale historie były.

Np. mówi, że faceci zawsze są milsi niż inne różowe stare czy młode. Facet się przywita, podziękuje i powie do widzenia a baby nie...o nie, będą wredne ( w większości ).

A już