Wpis z mikrobloga

@maniserowicz: to jest jedna z pierwszych rzeczy ktorych powinienes sie nauczyc. Mnie wiele rzeczy wkurza ale nie zdarzylo mi sie jeszcze zebym chcial wyladowac sie na komputerze. Jesli ktos mi przeszkadza to jest on winien a jesli brakuje mi feedbacka bo tez wina danej osoby.

Osobiscie jeszcze nigdy nie mialem takiej sytuacji w ktorej bym sie denerwowal na to ze czegos nie umiem, lub cos mi nie wychodzi lub zajmuje duzo
@karer: jestem frustratem, a programuję zawodowo od ponad 10 lat, więc na naukę "akceptowania" takich rzeczy już dla mnie za późno; tak jak napisałem w tekście: kiedyś mi się to podobało, z czasem to po prostu wygląda na marnowanie życia
kiedyś mi się to podobało, z czasem to po prostu wygląda na marnowanie życia


@maniserowicz: wiem co masz na mysli. Osobiscie nie doswiadczylem az takich problemow. Jak trafiam na cos co mi bardzo nie chce wyjsc to zajmuje to powiedzmy 2 godziny. Moze dlatego ze mam intuicje bardzo dobrze dopasowana do komputerow? Moze dlatego ze zaczynalem od assemblera i inaczej patrze na to co dzieje sie w systemie. Czasem sa sytuacje