Wpis z mikrobloga

Teraz wspólczuje takiemu #lechwalesa że musiał siedzieć całe ama i pisać "nie prawda", "to kłamstwo", "wrabiali mnie". Przynajmniej na pytania Walentynowicz ktoś mógł mu wcześniej przygotować zręcznie wymijające odpowiedzi. Zamiast odpowiadać na każde pytanie po kolei mógł na koniec napisać. To wszystko to kłamstwa i wrabiali mnie.
.
Ale odpowiedzi Lecha nie są wcale zaskoczeniem, nie ma co bóldupić bo każdy dobrze wiedział jak się to skończy, mnie najbardziej urzekła inteligencja użytkowników i ich arogancja. Wpada typo spóźniony na AMA gdzie jest już 7 stron pytań i wkleja niczym # pasta pytania pani Walentynowicz. Jestem sobie wykopkiem i mam żelazną logikę "o! AMA z leszke, 7 stron pytań? Zadam te pytania Walentynowicz bo NA PEWNO NIKT ICH NIE ZADAŁ. Gratuluję myślenia. To samo dot. samej formy zadawania pytań gdzie wiele pytań ludzie zadawali w odpowiedziach do pytania... Wykop niestety jest już na tyle popularnym serwisem że konto tu mają różne warstwy społeczeństwa więc obowiązuje standardowy podział - 80% to debile którzy nie rozumieją słowa pisanego i mówionego. Chyba leszke do nich należy bo pytań nie rozumiał ani trochę.
.
Wiem że ama jest krótkie ale zanim dodajecie posta przeczytajcie go 2 razy i zastanówcie się czy tego nie pisał debil, nie wklejajcie pytań ważnych jak #!$%@? past. Apeluję też o zachowanie kultury osobistej, jak ktoś nie ma się na kim wyżyć to możecie do mnie napisać i mnie powyzywać ale w ama starajcie się jednak stwarzać pozory normalnej rozmowy typu dziennikarz-leszke bo nie otrzymacie odpowiedzi na chamskie i złośliwe pytanie, a po co zaśmiecać ama pytaniami na które nie padną odpowiedzi.

#ama #lechwalesacontent #boldupy #oswiadczenie