Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam taką zagwostkę, jakiś czas temu otrzymałem iP6s ale niestety 16gb (za free więc nie wybrzydzam) no ale nie oszukujmy się to jest parę minut nagrywania w FHD (wiadomo że też jakieś apki są na iP), wyczaiłem taki oto produkt Adata Lightning Card Reader, można robić na kartę backup danych z aplikacji zdjęcia, ale było by miło nagrywać bezpośrednio.
Wiem że się nie da w tym momencie w którym jesteśmy ale czy dało by się po jailbreaku? Oczywiście jak wyjdzie na 9.3.
Jaka jest na to szansa, od czasów iP 3gs nie miałem styczności z iOS i jailbreakiem więc może już są jakieś rozwiązania które na coś takiego pozwalają.
#ios #iphone #adata #cardreader
  • 8
@MaC1u5: Ja bym na Twoim miejscu wziął sobie 50gb przestrzeni w iCloud za 1 euro miesięcznie i włączył optymalizacje miejsca w iPhone - wtedy na telefonie zostaną Ci skompresowane i pomniejszone zdjecia, a do chmury polecą oryginały i wtedy 16 GB powinno wystarczać
@saltacme: @lent: całkiem niezła propozycja tylko ma kilka mankamentów, jeśli telefon załaduje apkami tak ze zostanie mi np. 1gb to już nic nie nagram dłuższego niż 3min, pózniej muszę poczekać aż miejsce sie zwolni kiedy zaciągnie nagranie do iclouda i kiedy będę przy wifi z dobrym netem to nie problem ale już przy zasięgu samej sieci to zaczynaja sie schody, niby LTE ale pakiet takie filmiki po 1gb wyjedzie w
całkiem niezła propozycja tylko ma kilka mankamentów, jeśli telefon załaduje apkami tak ze zostanie mi np. 1gb to już nic nie nagram dłuższego niż 3min


@MaC1u5: jeżeli załadujesz telefon apkami tak, że zostanie Ci 1GB wolnego miejsca to czytnik kart nic nie zmieni, bo aplikacji nie przeniesiesz na kartę więc nadal będziesz mógł nagrać tylko kilka minut
@pieczywowewiadrze: dokładnie o to mi chodziło, teraz tylko sie zastanawiam czy dało by radę na tym czytniku kart od adata zrobić to samo, tak naprawdę to kwestia aplikacji ciekawe tylko czy np ta od leaf ibridge działała by z tym czytnikiem, czy ewentualnie jailbreak pozwoliłby wycisnąć więcej czy może kwestia czasu i natywna apka adata dostanie aktualizacje z takim bajerem
@MaC1u5: powiem Ci, że na Twoim miejscu bym po prostu sprzedał tą 16 i kupił 64 - wszystkie te dodatki to próba ominięcia problemu, która nawet jeśli zadziała to zawsze będzie mocno niewygodna.