Wpis z mikrobloga

Także tego... jak wiadomo, właśnie odbywa się AMA z @lechwalesa. Do 11:30 otrzymaliśmy odpowiedzi na następujące pytania:

1. Wirtualnaoczywistosc: Czy jest Pan gotów poddać sie badaniu na wariografie i odpowiedzieć na pytania dotyczące ewentualnej współpracy?

ODP.: lechwalesa @Wirtualnaoczywistosc Jestem gotów natychmiast. Nigdy nie było zdrady.


2. blazejostm: Z jakim nastawieniem podchodzi Pan do memów z Pana udziałem?

ODP.: lechwalesa @blazejostm Nie zauważam. Jeśli nie może być lepiej, to może będzie śmieszniej.


3. quiksilver: Co jadł Pan dziś na śniadanie?

ODP.: lechwalesa @quiksilver Sam zrobiłem jajecznicę, z boczkiem, troszkę chleba. Sam sobie robię śniadanie, nie chcę budzić kochanej Żony


4. Bankierpl: Jak inwestuje Pan zarobione pieniądze?

ODP.: lechwalesa @Bankierpl Mam za dużą rodzinę, abym myślał o inwestycji.


5. Dect: W 1996 z polecenia prezydenta Kwaśniewskiego wszczęto postępowanie mające na celu wyjaśnienie kwestii wypożyczania Panu tajnych dokumentów podczas Pańskiej prezydentury. Dokumenty te miały dotyczyć Pańskiej agenturalnej współpracy z SB w latach 70. Jak pan skomentuje zarzuty zawarte w piśmie szefa MSW Siemiątkowskiego do prezydenta Kwaśniewskiego. (TU BYŁY DODANE SKANY PISMA)

ODP.: lechwalesa @Dect Chciałem poznać, w jaki sposób to jest wykonane, czy ten ubek którego uważałem za przyjaciela jest OK. Nie miałem czasu i dałem to do sprawdzenia. Dwa razy prosiłem o dokumenty i dwa razy otrzymywałem inne dokumenty. Kazałem zalakować. Jeśli u Kiszczaka są oryginały to powinny być kopie. W związku z tym nie było mojego zalecenia, ja nic nie niszczyłem, to były ksera.


6. Witam Panie Leszku, czy wybiera się Pan w najbliższym czasie na wakacje? Jeżeli tak to gdzie?

ODP.: lechwalesa @Smyrek3 Nie. Łączę przyjemne z pożytecznym, byłem teraz w Miami, miałem spotkania, a między spotkaniami pochodziłem po wodzie i opaliłem się.


7. virusman: Czy zona Pana Prezydenta Danuta dobrze gotuje?

ODP.: lechwalesa @virusman Chyba dobrze - widzicie jak wyglądam :-) Jest bardzo ambitna honorowa.


Przez prawie 1,5 godziny AMA odpowiedź na 7 pytań, z czego większość to pytania nieistotne... @Wykop, gratuluję merytorycznego AMA na wysokim poziomie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zapewne po skończonym AMA @Wykop będzie się chwalił wysokim zainteresowaniem...

#ama #lechwalesa #lechwalesacontent
  • 18
hmmm... faktycznie mi się nie załadowało. Nie mogę już edytować wpisu, więc poniżej dodam pozostałe pytania:

8. qwelukasz: Czy uważasz za właściwe, że głowa państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu?
ODP.: lechwalesa @qwelukasz Jestem przeciwko temu. A jeśli myślisz o mnie, to oddaję Ci te co mam wg Ciebie tak zdeponowane. Mam pieniądze tylko w Polsce.

9. qwelukasz: Za jakie zasługi w obozie w Arłamowie przyznano Ci prawo polowania
@Mieczupc: A czego się spodziewaliście? Że Białek będzie stał nad Leszke i mówił mu "Panie, odpowiadaj pan, bo się Mirki #!$%@?ą"? Oczywiste było, że odpowie na jakieś bzdury i na niektóre trudne pytania, na które miał wcześniej przygotowane odpowiedzi. "Zdrady nie było", "nigdy nie dałem się złamać" i tym podobne #!$%@?.

Rola Wykopu skończyła się na zorganizowaniu tego AMA i nie wiem czemu mieliby nie chwalić się jego popularnością.
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Nie synku. Tak wyglądają odpowiedzi człowieka na którego stulejki #!$%@?ą bo jedyne co w zyciu przeczytały to książki Sumlinskiego i Cenckiewicza. Sad lustracyjny już wypowiedział się co do Wałesy. Niestety narodowi polscy idioci mają ból dupy że to nie jakiś pisowiec poprowadził Solidarność tylko Lechu. Dobrze, że żyje bo ma okazje jeszcze bronić się przed tymi pajacami. Niestety polski naród jest wyjątkowo zawistny.