Wpis z mikrobloga

  • 0
@Hetman11: haha widać że masz zerową wiedzę w temacie. Lotos sponsoruje tylko młodzież i akademię. Nie daje ani złotówki na pierwszy zespół.

po drugie nie ma znaczenia czy zalegają byłym czy obecnym i tak ich mogą zdegradowac a tutaj masz dowód ze zalegają też obecnym http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/582774/lechia-i-ruch-zagrozone-karna-degradacja

po trzecie "jelopie" to możesz mówić do swoich kolegów z którymi pijesz wino pod sklepem
  • Odpowiedz
@Hetman11: jest to powszechna wiedza wśród ludzi którzy tak jak ja zajmują się zawodowo piłką w Trójmieście. Możesz w to nie wierzyć, ale tak jest. Lotos olał Lechię dla Reprezentacji i się wycofują z Lechii niezależnie od tego co marketingowcy Lechii pieprzą w swoich oświadczeniach i na stronie.

A ja radzę Ci po pierwsze nie nazywać ludzi mądrzejszych od Ciebie "jełopami", a po drugie czytać takie portale bo na pewno nie
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Gdzieś przeczytałem, że Lechia nie ogarnęła się z pensjami bo Pani Helenka z działu księgowości nie umie czytać przepisów i spóźniła się z opłatami, a że przepisy przepisami to punkt odebrano. Niedługo później wszystko było już zapłacone. Akurat Lechia pieniądze ma, Wernze ich nie żałuje, problem polega na gospodarowaniu nimi, a już w ogóle będzie ogromny, gdy Józek się #!$%@? jak Cupiał na Wisłę i opuści klub. Ja tam trzymam
  • Odpowiedz