Wpis z mikrobloga

Dziń dybry wom syćkim!
Nadchodzi trzeci tydzień kampanii. Nazwijmy go... hmm... "Do trzech razy sztuka" ;)
Czemu nie.
W sumie to trzy pojazdy biorą udział w tworzeniu końcowej całości. Na silnik przyjdzie mi jednak jeszcze chwilę poczekać, bowiem stoi on jeszcze umieszczony w samochodzie gdzieś w Anglii, niemniej - zaklepany! Zaliczka wpłacona, czekajmy (niestety) na papierologię...

Do grupki ludzi wspierających projekt doszedł jeden pan, któremu pragnę tu podziękować - Grzegorz Gębczyński!

Mam świadomość jednak, że zebrana obecnie suma to jednak początek, wszak nawet połowy okresu nie ma i choć skromna, to liczę, że jest szansa na powodzenie.

Zebrano 216 z 40,000 złotych, do końca pozostało 31 dni z 45.

Z każdym dniem się czegoś nowego dowiaduję - tego pozytywnego, jak i negatywnego.
Udaloby się zrobić front niezależny, ale kogo nie spytam, to stwierdza, że za dużo hajsu by to wyniosło, choć jest możliwe. Niektórzy życzą mi, by się projekt nie udał i żeby mnie policja z ITD dorwała i... to w sumie jest dość smutne. Ale żal mi tych ludzi, może sami są nieszczęśliwi.
Z pozytywnych zaś - szerszym strumieniem idące poparcie i zainteresowanie. A z kazdą rozmową czegoś nowego się dowiaduję! Nowa technika, brakujące cegiełki znajdują swoje miejsce uzupełniając ścianę! I choć chciałbym posiąść całą wiedzę na ten temat, to jednak bez pracy w samym zawodzie trudno będzie...
A właśnie - czy znajdzie się praca dla technika mechanika w warsztacie na terenie lubelszczyzny (okolice zamojskiego, biłgorajskiego)? :)

#poloneztrophy #halotupowstajesandrail #buggy #mjbuggy #samochody #motoryzacja
Pobierz SPGM1903 - Dziń dybry wom syćkim!
Nadchodzi trzeci tydzień kampanii. Nazwijmy go... h...
źródło: comment_gotfVuvRS4rSCPfmGZseoS5vYiIGR6Ib.jpg
  • 1