Wpis z mikrobloga

@Stitch: czasem sobie mysle...zaloze sobie cobre, albo cos co bedzie pieknie basowo gralo z moja Vka.
Ale jak pomysle, ze po 400km bedzie mi glowe rozp.... to chyba jednak wole jezdzic z cichacza jak do tej pory.
@PMV_Norway: moj w trasie nie meczy. Edek zrobił tak jak chciałem, na niskich obrotach jest przyjemnie niemęcząco, powyżej 10k rpm drze papę :)
mówiąc krótko: jak ma być go słychać to go słychać, a tak jest cichutko
@przegryw69: u mnie w zasadzie 3 rzeczy przemawiały za tym, że mam Edhausta.
1. Edek to bóg układów wydechowych i wedle upodobań właściciela robi. Zrobi wszystko co chcesz i jak chcesz.
2. Ciężko o ciekawy wydech do 600RR żeby bez db killera nie byl #!$%@?ący (cóż, esencja wysoko kręcących się silników), bo z db killerem to brzmi praktycznie jak seria..
3. Cholernie wygląd seryjnego komina mi się podoba. No i jest
@Stitch: Edek, robi kawał dobrej roboty. Jak wysyłałem do niego cybuch od R6 znajomego to sam stwierdził, że mało przerabiał tłumików do tego modelu. Wszystko wyszło tak jak mówił, czyli jest #!$%@?ęcie, ale łba nie urywa i po 1k km się przepalił, ale praktycznie nieodczuwalne, wszystko w normie.

https://www.youtube.com/watch?v=z2HXjJI0gwg

Jakby ktoś chciał porównać, jak chodzi na seryjnym układzie, to niech sobie wklepie w YT. Jak nimota... :)

W ogóle za samo
@trueno2: kurna ten wydech w tych R6 to jest jedyny minus stylisytczny.. taka wielka pucha :D ładnie chodzi.

a co do Edka... puściłem mu smsa jak wydech założyłem, to oddzwonił i 1.5h z nim przegadałem na tematy motocyklowe ;)