Wpis z mikrobloga

Masz na to jakieś dowody


@joyko: ten wątek?

Wytknąłem, a nie głosowałem na nich. I co teraz?


Ten drugi "obrońca PIS, który na nich nie głosował" też już też rzucił tym tekstem. Wymyślcie coś innego.
  • Odpowiedz
@joyko: ale ja nie założyłem żadnego wątku z kłamstwami, więc twoje argumenty są kompletnie bez sensu.
Swoją drogą, skoro jesteś takim obrońcą manipulacji, to ciekawe czemu piszesz teksty w stylu że przeciwnicy obecnej władzy są "związani głównie z opcją polityczną pewnego pana".
  • Odpowiedz
@joyko: tylko, że ja nie mam nic wspólnego z Petru - ale widzę jedyne co potrafisz robić to pomówienia - i wciągnąć temat Petru do wpisu o tvPIS. To jakaś specjalna technika? Czemu Tuska nie wciągnąłeś, albo SLD?

Nie oszukujmy się, jesteś słaby w tym co robisz, więc lepiej się już nie odzywaj.

czaisz ?


Spacja przed znakiem zapytania? W 2 czy 3 klasie podstawówki cię nie nauczyli poprawnie pisać
  • Odpowiedz
@fledgeling: szkaluje pis konsekwentnie od dawna jako libertarianin, a taki idiota #!$%@? mi cos o 60 groszach :D wyjdz sie przewietrzyc, najlepiej z grazynkami na marszu kodu
  • Odpowiedz
@Goofas: pomijając już to, że jeden zrzut z TVP Info to żaden dowód, to czy przypadkiem na screenie z TVNu nie widać czerwonych liści na drzewach? Albo ktoś majstrował przy kolorach albo to zrzut z listopada...
  • Odpowiedz
@eraserhead: O_o masakra, porzucam wizję o masie opłaconych agentów, tych ludzi jest tam po prostu za dużo. To znaczy, że faktycznie Polska składa się z całych rzesz bezkresnych tumanów i imbecyli. Rozumiem obecność ludzi na marszach prawicowych jak i lewicowych, które idą w imię jakichś idei ale marsze w obronie zdrajcy i oszusta, który się wałęsa? Marsze w obronie chytrego liska, który z pewnością gardzi tymi debilami? Nie jestem fanem
  • Odpowiedz
@cdawid1: To dotyczyło transmisji z zagranicy która miała pokazać że na emigracji ludzie też protestują, to był chyba Rzym albo Stany Zjednoczone, ale nie jestem pewny. Także porównanie nieprawdziwe.
  • Odpowiedz