Wpis z mikrobloga

@kitz: myślę, że masz taki sam ból dupy jak ja w tym momencie. z 6 dragon lordow o które się "kłóciłem" z jakimś ryckiem ktory mial taki sam lvl jak ja, nie wziąłem żadnego ( nie używał exori, tylko ico ), a ja crystalline arrow + con
@gahara: Bo palek może uderzyć za 700 i ci co walą z aksa czy SD'ków mieli bool doopy i był nerf, chyba -5% dmg u palka. #!$%@? z tym że knight wali szybciej i nie zużywa amunicji a sorc nigdy nie pudłuje i bije mocno za każdym czarem/runką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kot_jarka: chyba nie masz pojecia o tej grze. mowie przeciez, ze walil single target spell i zwykle ataki i to wystarczylo zeby przebic dmg palka, ktory powinien miec najwiekszy single target dmg ? zwieracze mi puściły.
@gahara: @kitz: @Greg36: Nic nie wskóracie był temat na forum i Marahin wolał słuchać płaczu magicznych i ek zamiast słuchać ludzi, którzy mają pojęcie o grze RP, w dodatku -5% dmg.
Dlatego ja już dawno zmieniłem profesję na ek, wam to samo polecam, mniej nerwów, 0 waste i więcej expa/h. RP to śmiech na sali, ale co się dziwić skoro wszędzie miejsca gdzie po kilka mobów na klacie i
@Cojestpiec: Jeszcze jakby się dało palem latać po expie nie zbierając na klatę, a przez szybszy resp na otsie jak np. na wyrmach ubiłem 2 to już ten 1 się respił i nie ma gdzie biegać, a ek ma to w dupie.
@Greg36: Expy są przystosowane dla EK, dla magów też. Przykład fryst gdzie co chwile wybiega po 2 frosty, crystal spidery i małe frosty, RP złoży się na tym jak dostanie paraliż. Dla EK i magów idealne miejsce, mogą sobie spamować exori/obszarowymi typu thunderstorm.
Przykład wyrmów z wyspy smoków jest idealny. Wchodząc na górę na 127 lvl jedyne co zobaczyłem to "spij słodko aniołku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gahara: Nie prawda że szybciej skilluja. Ek pewnie na czarach utito a Ty pewnie nawet bez ciasteczka. Ekiem nie raz bije wolfa na dwa hity bo się nie wbije albo walne za 5. Wszystkie Pałki narzekają bo nie potrafią expic proste
@gahara: HURR DURR ADMIN SIĘ NIE ZNA, #!$%@? BALANS XD
idźcie usuńcie konta tu lub w życiu, albo zapraszam do utworzenia tematu w sugestiach na forum, jeśli będziecie mieli więcej niż 15 osób "za" to będę gratulował i zrobimy głosowanie w grze nad zmianami. Uszanowanko.
@kitz:
@gahara: Nie wiem nie mialem problemow swoim palkiem bic dli na 90 lvlu i robic 7kk expa. Nie widzialem jeszcze zeby zadnej paladyn bil solo grimow i fury? dlaczego bo chyba każdy woli narzekać niż coś w tym kierunku zrobić. Kopalnie z nightmarami dark tortami itp zrobione tak pod palkow a jakoś tam pustki. Jeżeli ktoś nie umie grać palkiem to nikt go nie zmusza żeby nim grał. Jakoś Geron przebił
którzy mają pojęcie o grze RP, w dodatku -5% dmg


@Cojestpiec:

-5% dmg

-5%

5%

5 obrażeń przy uderzeniu za 100 ( ͡° ͜ʖ ͡°) hurr durr brak balansu. Jeszcze inna sprawa, że paladyn i tak dostał takiego buffa obrażen, że NAWET PO ZDJĘCIU 5% nadal przebija resztę klas o przynajmniej 20% mnożnika bazowego. ALE HURR DURR ADMINISTRACJA NIC NIE ROBI TYLKO NERFI XD dajcie jakieś sensowne