Wpis z mikrobloga

@Docx: fajna nawet dla bardzo gęstych włosów, ale do rozczesywania końcówek lub wygladzania ich z wierzchu, żeby dokładnie rozczesac trzeba się trochę wysilc, ale na rzadszych włosach to pewnie luz [;
@Docx: Sama długo się zastanawiałam nad zakupem, bo nie rozumiałam co może być takiego super w plastikowej szczotce do włosów :P Teraz bym jej na nic nie wymieniła, mam długie włosy i rozczesywanie to był jakiś dramat a TT fajnie rozczesuje i do tego wygładza :)
@Docx: może. jak będę przy kompie to rzuce linkiem mojej, jeśli jeszcze będę go miała, bo też mam compacta, ale musisz wiedzieć, że ona jest nieco mniejsza od zwykłej niestety.
@Docx: Compact najtaniej widziałam za 45 zł chyba ( ͡° ʖ̯ ͡°) Odpuść sobie allegro, na mintishop.pl są oryginalne, duży wybór i sporo na przecenie. W drogeria Astor też często są tanie, ostatnio nawet w Douglasie były od 27 zł. W rosamanie równiez dostaniesz, ale nie wiem jak cenowo.
@Docx: Nie miałam tego modelu, więc ciężko mi powiedzieć, jedynie czytałam opinie w internecie :) Ale powinna być w porządku, o ile kupisz oryginał, zamknięcie też bardzo na plus w przypadku noszenia jej w torbie.
@maVka:
@Docx: dzięki za cynk, nie znałam tej szczotki a włosy mam długie i wszystkie związane z tym problemy. Na stronie producenta chyba najlepiej kupić, ja tak właśnie zrobię zaraz :-) podane ceny są z vatem, przy wysyłce do Unii będzie on odliczony i przy zakupie 3 szczotek wysyłka za darmo. Tak przynajmniej jest napisane u nich. Przy jednej wysyłka to £2.95