Wpis z mikrobloga

@WolfSky: skoro czekasz na hejt to się przywalę o coś..
po 1 czemu tak beznadziejnie została przyklejona naklejka na szybę przednią
po 2 mogłeś wybrać ładniejszy samochód za cenę tego

  • Odpowiedz
@xetrov: zależy co masz na myśli przez typowe wady. Jest mega komfortowo przede wszystkim choć nadal mam małe wątpliwości czy automat jest dla mnie, no i ogólnie to jeszcze w nim sporo do roboty jest.

@PMV_Norway: 4matic
  • Odpowiedz
@WolfSky: prowadzenie w zakrętach, nie mogę się do tego przekonać bo zawsze mam wrażenie że zaraz wylecę przy wyższej prędkości - a nie jeżdzę jakimiś typowo sportowymi samochodami, tyle że moim samochodem spokojnie wjeżdzam w dany zakręt przy 130 i nic się nie dzieje bo jeszcze jest spory margines a gdy czasem mam okazję przejechać się jakimś SUVem to przy 110 mam uczucie że jestem na granicy.

Osobna sprawa to szybkie
  • Odpowiedz
@xetrov: na zakrętach kwestia przyzwyczajenia i wyczucia auta, ale zgadzam się z Tobą na początku to dziwne uczucie.

Co do wymijania.. Ostatnio przy około 60 babka mi wyjechała z parkingu na długość lusterka ja ominąłem i momentalnie wróciłem na swój pas bo z przeciwnego coś jechało, sam się zdziwiłem że tak precyzyjnie mnie posłuchał.
  • Odpowiedz
@WolfSky: jak będziesz zmieniał numery, to tę naklejkę na szybie możesz zdjąć za pomocą płynu do szyb i żyletki albo nóża tapicerskiego.
Musisz dobrze namoczyć naklejkę i później cały czas psikać żeby cały czas nóż miał poślizg, to nie porysujesz szybę.
  • Odpowiedz
@WolfSky: jesteś blondynką po 30 wożącą guwniaki do szkoły? bo tylko takie tepe #!$%@? widuję w tych samochodach i za każdym razem trzymam 100 metrów dystansu bo nigdy nie wiadomo co ona #!$%@?, a widziałem już wiele
  • Odpowiedz