Wpis z mikrobloga

@eris23: po to jest karta by z niej korzystac, ostatnio robilem zakupy w warzywniaku chcialem wode kupic i drozdzowke, nie mialem drobnych i oczywisci minimum 10zl musialem przez kolejne 5 min bankomatu szukac ;_;
  • Odpowiedz
@Andczej: nie podobają się warunki to nie kupuj, a jak ci janusz powie, że za zapałki i chleb masz zapłacić równo 10 zł to kupujesz czy mówisz że za drogo i jednak idziesz szukać tańszego sklepu?
Ludzie święci świat nie kręci się wokół waszych czterech liter! Szanowny pan klient bo chce zrobić zakupy za 2zł i chce być obsłużony przez portal. Jakbyś nei był taki zacietrzewiony w tej swojej ignoracji i
  • Odpowiedz
@eris23:
Jeśli podobają mi się ceny w danym sklepie to tam kupuje, jeśli nie to wychodzę i szukam innego.
Jeśli spodobały mi się ceny i chce tam kupić widząc informację o możliwości płacenia kartą to chce z tego skorzystać.

Nie będę kupował nic więcej bo szanuje swoje pieniądze i mam gdzieś jakiegoś janusza który sobie ustala swoje zasady, dlaczego mam wydać przez niego więcej niż chce?
Nie noszę przy sobie gotówki
  • Odpowiedz
@polik95: no to mi przykro, serio. Następnym razem będziesz pamiętał żeby wziąć gotówkę, albo pójdzisz do bankomatu wcześniej, albo kupisz za 10 zł albo nie kupisz nic. Patrz ile życie daje ci możliwości. Mam nadzieję, że z tego wachlarza wybierzesz coś co usatysfakcjonuje ciebie i sprzedawcę.
Możesz też wybrać kłócenie się z kasjerką która zarabia minimum za 12h zmianę w piątek świątek, albo krzyczenie na forach że nikt nie respektuje twoich
  • Odpowiedz
Patrz ile życie daje ci możliwości. Mam nadzieję, że z tego wachlarza wybierzesz coś co usatysfakcjonuje ciebie i sprzedawcę.


@eris23: wybrał możliwość płatności kartą i szczerze mówiąc #!$%@? ci do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może by tak raz dla odmiany być miłym?


@eris23: równie dobrze janusz może być miły i respektować moje prawa jako klienta i usunąć swoje własne regulacje.
  • Odpowiedz
@Andczej: no to sam popatrz na to co piszesz, nie zrobie tak, nie zrobie siak i nie zrobię też ni jak. Nie mam innych opcji? Widocznie sklepikarz #!$%@?!! Ukrzyżować #!$%@?!
Panie ja ci proponuję inną alternatywę. Spójrz na to z tej strony. Ciesz się, że jest sklep i że możesz kupić co potrzebujesz. Zrób zakupy i ciesz się życie. A jak już nie potrafisz żyć bez irytowania się na każdym kroku
  • Odpowiedz
@eris23: xDD Ty jestes tak glupi czy udajesz? gdybym chcial placic gotowka to bym zaplacil gotowka, jechalem do pracy i byl to sklep w ktorym bylem pierwszy raz. Po to jest karta by placic za nia. Otworze wlasny sklep i napisze platnosc gotowka od 50zl karta od 100zl kto mi zabroni
  • Odpowiedz
@eris23: Kolejny, zapraszam na czarnolist jak tamten wyżej.

Zastanów się tylko nad tym jeszcze:

Czy ktoś temu januszowi kazał dać możliwość płacenia kartą?
  • Odpowiedz
@polik95: nikt, rób tak
@Andczej: widzisz ja cię nie przekonam, bo jeśli ty chcesz za wszelką cenę chcesz się złościć to się będziesz złościł na wszystko, na sklepikarza, na mnie, na świat, na kraj. Serio, chcesz się domagać się swoich super ważnych obywatelskich praw, bo jako jaśnie pan klient chcesz kupić dziś bagietkę za 2zł i płacić kartą. A potem wejdziesz w internetu i powiesz, kraj piękny tylko ludzie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Andczej: nie, naturalna rzecz, bez terminalu traci od ręki może 20% a może i z 50% klientów. Więc żeby utrzymać się na rynku musi mieć ten terminal.
Z drugiej strony, jak pozwoli kupować zapałki i płacić kartą to też pójdzie z torbami. Nikt mu nic nie kazał, tego wymaga rynek.
Wyobraź sobie, że facet ma do wyboru:
A zamknąć sklep
B wziać terminal i za jakiś czas zamknąć sklep bo go
  • Odpowiedz
Przecież to niezgodne z prawem


@Baero: Colego, na samym początku artykułu masz napisane, że jest to zgodne z prawem. Jednakże umowy pomiędzy operatorem terminala a sklepem na to w 99,9% nie zezwalają
  • Odpowiedz