Wpis z mikrobloga

Szykuje nam się kolejny Sim do kolekcji, Reiza odpowiedzialna za Game Stock Car Extreme pracuje nad tytułem Automobilista. Myślicie, że to będzie jakaś konkurencja dla rFactorów i AC, czy raczej będzie to nisza jak GSCE? Widzę, że panowie stawiają na różnorodność. Pobieżnie przeglądając natrafiłem na info o Rally Crosie, Open Wheelach, Formule Truck i Stock Carach. Osobiście jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

#simracing #gry #assettocorsa #rfactor2
RealAKP - Szykuje nam się kolejny Sim do kolekcji, Reiza odpowiedzialna za Game Stock...
  • 7
@RealAKP: Nie Formula Truck, tylko SuperTruck. W gruncie rzeczy to jest aktualizacja do GSCE i wszyscy, którzy mieli zarejestrowaną swoją kopię na Steamie do 4 (?) stycznia dostaną kopię za darmo. Dla reszty - 40€.

Z najważniejszych nowości (poza contentem) to ewolucja toru (gumowanie, "marbles") oraz brudzenie opon i flat-spoty, a także update do grafiki i częstotliwości liczenia fizyki.

Więcej: http://www.racedepartment.com/threads/automobilista-fresh-screenshots-videos-and-plenty-of-details.117599/

Powinna być dostępna w Early Access od przyszłego tygodnia (miało
radd00 - @RealAKP: Nie Formula Truck, tylko SuperTruck. W gruncie rzeczy to jest aktu...
@radd00: Dzięki za linka i sprostowanie. Te nowości to w zasadzie wszystko co ma rFactor 2, a jeżeli chodzi o update grafiki... no cóż. Jedyne co może skłonić w takim wypadku do kupna tej gry to chyba różnorodność klas. Supertrucki w realistycznym symulatorze brzmią jak dobra zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)