Wpis z mikrobloga

@asenjo: Całkowicie się zgadzam, że pod względem koordynacji ruchowej i sytuacji, piłka bardzo trudna do skierowania do bramki. Racja!

Ale z Suarezem to przegiąłeś pałkę. Jeśli chodzi o jego balans, zwrotność i gole z niemożliwych pozycji, jest w ścisłej czołówce świata. Edin Dżeko - ok. Lukaku - ok. Gamerio - ok, Schurrle - ok. Icardi - ok. Z całej puli dobrych napastników, z renomowanym nazwiskiem, wybrałeś najgorzej jak mogłeś. To tak,
@tymeek: to tylko jedna sytuacja, dziedzina, ale tobie to wystarczy zeby okreslic cos #!$%@?. w zadnym stopniu go nie deprecjonuje, a jak dla mnie neymar to drugi najlepszy pilkarz po messim na swiecie. barka-blaznie
@sir_Zubol: schurrle i gameiro to w topowej pilce istnieja moze w fifie. wystarczajaco czesto widzialem suareza #!$%@? sie w ekwilibrystycznych sytuacjach, ze podtrzymuje zdanie
@asenjo: wystarczy, bo to #!$%@? i tyle. jak możesz napisać o hipotetycznej sytuacji i stwierdzić, że 'dajesz głowę, że taki suarez nie trafiłby w piłkę" i oczekiwać, że ktoś to potraktuje to poważnie? dajesz głowę powiadasz? przeanalizowałeś 100 podobnych sytuacji i grę Suareza? każdy z topowych napastników miałby podobne szanse na takie trafienie piłki w tych okolicznościach. sam Lewandowski mógł się równie dobrze tym razem pomylić i ta jedna sytuacja o
@asenjo: Weź chłopie zweryfikuj swoje postrzeganie piłki, bo skoro uważasz człowieka, który ma niesamowitą koordynację ruchową i co go wyróżnia spośród innych napastników, to nie powinieneś zabierać głosu w tematach piłkarskich.

Gameiro, Shurrle użyłem nie jako topowych napastników, a Ty to sobie dopisałeś. Uznałem, że gdybyś ich wykorzystał, jako zawodników cenionych w renomowanych mimo wszystko klubach, TO JAKOŚ BYŚ SIĘ OBRONIŁ.

Ale dalej wolisz się pogrążać.
@sir_Zubol:


TO JAKOS BYS SIE WYBRONIL.
A UZYWAJAC CAPS-LOCKA NIE NADAJESZ SOBIE SILY WYPOWIEDZI I W SUMIE TO PO #!$%@? W OGOLE TAK ROBIC
jest druga w nocy a ja sie smieje do rozpuku, jestes fenomenalny niczym barcelona ktorej naleza sie poklony. nawet dla mathieu

zwlaszcza widac to po plusach to pograzanie, KEK. to ja sie wole pograzac otrzymujac za to poklask, ty sobie medrkuj z pozycji w ktorej nie zgadza
@asenjo: Jako kibic Liverpoolu oglądałem Suareza przez kilka sezonów non stop. Mam Ci powysyłać bramki, przy których ,,nie trafiał w piłkę" taki Suarez?

Żeby była jasność, doceniam kunszt gola Lewandowskiego.

Fajne jest to, że użyłeś kolesia, którego papierkiem lakmusowym jest niewyobrażalny balans ciałem i koordynacja, czym przerósł taką Premier League swojego czasu.

Nikt tak jak on nie potrafił się na metrze uwolnić od podwojonego krycia, nie odnajdywał się w stykowych sytuacjach
sir_Zubol - @asenjo: Jako kibic Liverpoolu oglądałem Suareza przez kilka sezonów non ...