Wpis z mikrobloga

Czy ksiądz może rozmawiać z Nergalem i Romanem Kostrzewskim?
Może.

Rozmawia też z Muńkiem Staszczykiem, Szymonem Hołownią, egzorcystą ojcem Rafałem i wieloma innymi ciekawymi ludźmi.
Wywiady o wartościach - nie tylko tych katolickich. O wartościach życiowych. Dobra, przyjemna, wartościowa lektura.
Dla Nidziczan pozycja obowiązkowa :)
Ludziom spoza Nidzicy wyślemy pocztą, kurierem, gońcem, posłańcem, a może nawet gołębiem pocztowym ;)

Ewentualnych zainteresowanych zapraszam na PW - przyjmę zamówienie i wyślę :).

#nidzica @Blaskun - nidzicki cumplu, może książeczkę? #czytajzwykopem #kosciol #reklama #ksiazki
skibi - Czy ksiądz może rozmawiać z Nergalem i Romanem Kostrzewskim?
Może.

Rozmaw...

źródło: comment_5PlqJ4SqOstMC5Gf8rv2FO1hhJyyWuRt.jpg

Pobierz
  • 4
@skibi:
Odnośnie cytatu z plakatu
uwielbiam wmawianie, że każdy ma potrzebę życia duchowego, a jeśli zaprzecze padają pytania: - gdy sie wkurzysz nie zrzucasz winy na jakąś siłę wyższa, gdy potrzebujesz pomocy to nie wzywasz Wielkiej Frytki żeby Cię pobłogosławiła?
Hmm, nie. Jeśli nie potrafiłbym od razu przyznawać się do błędu, czy szukać potrzebnej pomocy najpierw na własną rękę gdzie się da ew. W zakamarkach własnego umysłu, to byłoby ze mną
@arkadiusz-molenda: Ciężko mi dyskutować, bo w sam raz zgadzam się z tym hasłem. A czy człowiek realizuje potrzebę wyższych doznań kościołem, Bozią, wiarą w siebie czy w hajs to już inna kwestia.
Moim zdaniem każdy do jakiejś wyższej mocy się odnosi, zwraca, wierzy w nią.