Wpis z mikrobloga

@karolzzr: Fajnie te auto wygląda jak nie jest combi. Miałem kiedyś przygodę z Laguną na mazurach gdzie przez jakiś błąd w czytniku kart nie można było odpalić auta, zapasowy klucz sprowadzony z 250km też nie pomógł. W innej Lagunie kumpla przestał działać prędkościomierz oraz przy podbicu do 3k obrotów coś się zepsuło i auto cały czas gazowało. Dopiero restart kompa poprzez odpięcie i podpięcie akumulatora pomogło.

  • Odpowiedz
  • 1
@Gacrux: dalem 7750, klocki i tarcze z tylu do wymiany ~350 w dupe, bo sa juz zajechane.
@KingKenny: dobrze sie jezdzi, w trasie bardzo dobrze. W cenach czesci jeszcze sie nie orientuje. Parkowanie bardzo ok, normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karolzzr: każdy straszy tą laguna II itp, a ja myślę, że w ciągu 15 lat to już co miało z elektryki paść to padło i poprzedni właściciele to wymienili.... Jaka była cena początkowa zanim utargowałeś to 7750 pln?
  • Odpowiedz
@karolzzr: mojemu ojcu z-----y się już wszystkie podnośniki w szybach, nawiew z prawej strony nie grzeje i właściwie to s---------o się jeszcze masę rzeczy. Auto jest piękne i fajnie się prowadzi ale jego awaryjność to już legenda. Niech Ci służy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz