Wpis z mikrobloga

@yolow71:
Skoro #!$%@? mi do tego, to po co się tym chwalisz. Żeby pokazać jak głupi jesteś, skoro wolisz wydać więcej za przegląd niż wymienić żarówkę? Skoro czerpiesz moralną satysfakcję chwaląc się tym, to jaką mam pewność że nie #!$%@? po tym jak kogoś potrącisz? Wtedy nie zobaczę Twojej rejestracji uciekającej w oddali.
@Gostek: idac dalej ta pokrętną logiką skad wiadomo, ze bede mial prawdziwe tablice? po stówce na allegro chodzą i rozjezdzasz pieszych na prawo i lewo...
@yolow71: I tym się usprawiedliwiasz? Fakt że nie zostawiasz trzech śladów nie usprawiedliwia Cię przed tym że dałeś łapówkę, żebyś mógł jeździć niesprawnym autem - przyleszczyłeś chwaląc się tym, nie dziw się więc że większość uważa Cię za głupka. Braw nie dostaniesz.
@Eau-Rouge: podpiecie zarowek nad rejestracją powoduje przepalenie sie swiatel mijania, wydawanie ~30zl za h7 na orlenie co 3 dni srednio mi sie kalkuluje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@yolow71: ergo - masz niesprawny samochód i zamiast go naprawić twierdzisz, ze to dziki kraj nie wiedząc, ze właśnie tacy jak Ty sprawiają, ze jest jak jest :D