Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

od kilku dni Wykop i wszystkie media w Polsce żyją ujawnionymi ostatnio informacjami dotyczącymi podobno @lechwalesa.

W związku z tym @lechwalesa postanowił odpowiedzieć na Wasze pytania w swoim AMA, aby w jednym miejscu i czasie zebrać wszystkie poruszane kwestie.

W imieniu @lechwalesa chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w poniedziałek, 29 lutego 2016 roku, około godziny 10:00 - oczywiście na Wykop.pl 





Wierzymy, że przygotujecie wiele ciekawych i merytorycznych pytań, warto wykorzystać taką okazję!
źródło: comment_UOAAz1RvelVyK3IBi5Qk7wfJyIWtB2HT.jpg
  • 730
Obawiamy się, że spora część osób potraktuje ocenianie AMA (wykopy/zakopy) jako formę wyrażania własnych poglądów (zgadzam się/nie zgadzam się). Dlatego też rozważamy możliwość wyłączenia opcji zakopywania znaleziska AMA


@wykop: Wolność, równość, sprawiedliwość.
Anna Walentynowicz wystosowała do Lecha Wałęsy listę 17 pytań, na które ten nigdy nie odpowiedział.

Pamiętajcie, że komentarze z dużą liczbą pytań są bardzo często pomijane przy AMA. Uznajemy, że lepiej odpowiedzieć 20 osobom po jednym pytaniu, niż odpowiedzieć jednej osobie na 20 pytań. Dlatego starajcie się nie umieszczać w swoich komentarzach więcej niż jednego pytania.


@worldmaster: niech każdy zada po jednym pytaniu Anny Walentynowicz. Może w końcu @lechwalesa odpowie na
@wykop: Bardzo proszę o zachowanie czujności i pełni surowości w moderowaniu serwisu podczas AMA, gdyż jest to jedna z niewielu okazji do przeczyszczenia Wykopu z osób wyzywających, obrażających i niepotrafiących się zachować kulturalnie wobec drugiego użytkownika i byłego Prezydenta RP.
Spodziewamy się dużej liczby pytań, dlatego aby usprawnić i przyśpieszyć odpowiadanie na Wasze pytania, pisaniem odpowiedzi Lecha Wałęsy zajmą się przygotowane do tego osoby.


@wykop: To jest dobre. W końcu będzie można coś zrozumieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
bo ludzie nie mają co robić tylko tracić czas... Serio pracujesz już czy jeszcze chodzisz do szkoły, bo widzę, że priorytety troszkę inne niż odpowiedzialny dorosły człowiek.


@Neaopoliti: xDDDDDD Wydaje mi się, że chciałeś mnie obrazić
A co ja Cię tam będę do czegoś przekonywał - możesz twierdzić, że ludzie mają inne priorytety, ale w godzinie AMA transfer na Wykopie będzie największy od czasów jego powstania. Poza tym wystarczy spojrzeć na