Wpis z mikrobloga

Miraski jak długo szła wam paczka z banggood? Zamówiłam power bank 5 lutego ( świadoma , że zostanie wysłany koło 14.02) 22 lutego na trekingu wyświetliła się informacja , ze został wysłany do sortowni air flyt express i póki co cisza. Strasznie dołujące , myślałam że szybciej to pójdzie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#banggood
  • 7
świadoma , że zostanie wysłany koło 14.02


@Mala__MiMi: Koleżanka nie zapomniała że od 1 lutego tam trwa Nowy Rok i trwa przynajmniej do połowy lutego :) Tak że mogli wysłać gdzies między 15 a 20 lutym. Powinna dojść gdzieś między końcem lutego a połową marca. Takie są realia.
@cpt_Nemo: Nie zapomniałam. Przecież napisałam ,że byłam świadoma późnej wysyłki ale nie spodziewałam się, że aż tak długo to potrwa.
Uważam Twój komentarz za zbędny i nic nie wnoszący do mojego zapytania.
Popraw się ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Mala__MiMi: Uważać Ci wolno co tylko sobie chcesz :) Masz do tego pełne prawo. A komentarz wnosi tyle że łatwo zrozumieć iż przez co najmniej dwa tygodnie zbierają się nieobsługiwane zamówienia. jest tego spora sterta i warto pojąć że nikt tego hurtem natychmiast nie wyśle 15 lutego. Bo rzeczy trzeba choćby tylko zapakować i zgłosic firmie przewozowej. Oczywiście w tym czasie normalnie pracując, więc rozładowanie tego korka trwa co najmniej kolejne
@cpt_Nemo: ( ͡º ͜ʖ͡º) ulżyło Ci?? Mirku weekend się zaczął , wyluzuj się trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tylko pytam... martwiłam się , że może coś zaginęło. Nie trzeba od razu wykładów strzelać.