Wpis z mikrobloga

I po kij w #leagueoflegends wprowadzili nowy wybór bohatera w rankedach skoro ja z dwóch wybranych ról dostaje jungle, jakiś koleś dostaje adc i na czacie wielki płacz i lament " pls i go jungle" kiedy odpowiadam mu, że nie bo ja dostałam jungle, a on adc wpiernicza mi się na jungle ze smitem i psuje całą grę, na dodatek pisze na enemy czacie, że to ja miałam adc i to ja mu się wrąbałam na linię...mój team oczywiście też miał oczy w dupie i twierdził, że to ja byłam adc...tak szczególnie, że wybierałam mida i jungle...
Ok druga gra, może już będzie normalnie. Nie, gdzie tam. Zamieniam się z moim chłopakiem, on idzie na mida, ja na topa i na dodatek informujemy o tym na czacie żeby nie było potem jakichś pretensji. Koleś, który wybrał Nasusa ma rolę junglera i co? wziął sobie teleporta i podpalenie i poszedł na topa i oczywiście pretensje do mnie, że to ja mam iść w jungle (tsaaa bez smite).

Ludzie, serio Wam się chce tak psuć grę? Wy też wtedy spadacie w rankingu i tracicie punkty, po cholerę tak robić? Lubię tą grę ale jedyne co do niej zniechęca to takie zachowanie właśnie.
  • 13
@Vasterka: wniosek ? #!$%@? mózgowe na serwerach sięga dna, o uja obić nowy tryb jak system reportów nie działa ? powinni takiego śmiecia banować na tydzień za insta i psucie tylko gry innym tępe ścierwo przez które ciężko wyjść z brązu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elemoisa: Mi się tylko 2-3 razy zdarzyło, że ktoś chciał inną linię niż mu wybrało, Czasem się dogadali, czasem nie, ale nikt się nikomu nie wpieprzał... Może mam farta, a może to kwestia ligi. W jakiej się tak dzieje? :v
@elemoisa: dziwne ze masz takie coś czesto, ja miałam takie cos raz koleś nie zauwazył ze dało mu inna role niz chciał ale sie pozamieniali i było ok, nawet przepraszał.
@Formek21: No My kiedyś graliśmy w 4 ale się grupka rozpadła i tyle :P
@hakiv: No pewnie tak, tylko jak tu wyjść z tego brązu skoro większość gier są albo feederzy, albo jakieś trolle albo właśnie tacy ludzie jak napisałam wcześniej...ciężko.
@elemoisa: ogarnij sobie metę na topa ibjungle i graj graj i jeszcze raz graj lub spytaj znajomych czy Cię mogą boostnąć. Polecam stronki Champions.gg i probuilds.net