Wpis z mikrobloga

Kłamstwa, krętactwa, propaganda.... Oglądam właśnie Taśmy z Magdalenki na TVP1. Nigdy nie dojdziecie do prawdy. Cokolwiek się stanie, kogokolwiek postawimy pod pręgierzem komuna i tak zwycięży, 25 lat po kłócimy się i dzielimy. Nie popieram nikogo, brzydzę się politykami, żadna z obecnych opcji nie jest mi bliska. Komuna kolejny raz zwycięża, ludzie dzielą się kolejny raz. Po co? Dla zaspokojenia ambicji starych ludzi?Ludzi z którymi my młodzi nie mamy nic wspólnego. Nie można zmienić historii i #!$%@?ństwa które było. Od wieków dzielą nas a my jak barany niszczymy to co zdobyliśmy. Może czas na konformiz, dajmy ludziom żyć, demony wymrą. Trzeba pokoleń ale budujmy Polskę bo na wchłoną nasi wrogowie jak było w przeszłości. Ledwo się odrodziliśmy i znowu przyjdą i nas zniszczą bo nie potrafimy się zjednoczyć. Nienawiść i kłamstwo zniszczy Polskę. Komuna manipulowała ludzmi kiedyś i teraz. Zemsta nic nie zmieni. Przekonani o mesjanizmie narodu polskiego niszczymy go kolejny raz, zamist wyciągać wnioski z Naszej histroii. Szkoda mi moich dzieci które rosną w tym kraju.
#komunizm #lechwalesa #lechwalesacontent #kaczynski #duda #polska #polityka #rosyskigloswtowimdomu #dajciezyc #rodzina
  • 5
@KeyserSoze: wiem że trzeba pamiętać i tłumaczę ośmiolatkowi dlaczego cały czas telewizja o tym mówi. TW byli wszędzie. Nie wiem czy rodzice nie byli TW, po prostu nie wiem. Wolałbym rozliczenia komuny zaraz po upadku tego systemu ale chyba żadnen kraj z demoludów nie zrobił tego do końca. Moim rodzicom zajęło 20 lat any ustalić kto będąc u nich na "imprezach" donosił. Co ciekawe nie zrobili nic, nawet nie powiedzieli tej
@pepsiman: Lustracje w państwach satelickich wyglądały różnie, ale nigdzie tak jak u nas nie #!$%@? tego po całości niestety. O pełnej lustracji ciężko mówić, ale na tle innych rozwiązań wypadamy praktycznie najgorzej i nie bez przyczyny bo Polska była najważniejszym państwem układu warszawskiego.

Wybaczyć to można, jeżeli wie się za co i komu. Też niegdyś myślałem, że nie ma sensu walczyć, a jedynym rozwiązaniem jest zapomnieć. Niestety specyfika "układu" jest taka,