Wpis z mikrobloga

#play #cebuladeals #promocje #rozdajo

1GB internetu miesiecznie przez rok za darmo w PLAY.

Prawdopodobnie oferta tylko dla play na karte - nie dziala w przypadku abonamentu.

Wystarczy zalogowac sie do panelu klienta wejsc w pakiety i uslugi i tabelce internet powinna byc opcja rok za darmo wlacz/wylacz.

INFO #!$%@? z peppera (tam w komentarzach troche wiecej informacji jest tez)
https://www.pepper.pl/promocje/rok-internetu-za-darmo-w-play-17295

Testowane na #rozowympasku ktory ma play na karte od jakis 2 lat, normalnie dostala smsa z potwierdzeniem wlaczenia uslugi, 1gb miesiecznie bla bla bla...
  • 53
@PurpleHaze: Rzeczywiście jest "Rok Internetu Za Darmo" w "Pakiety i usługi" ale cykam się, że po aktywacji znikną mi MB z promocji 10 GB za 10 zł i zostanie tylko ten nowy pakiet. Ktoś próbował?
@Wladyslaw_Jagiello: @Miecz12: @sonyman:
Nie wiem w jakich taryfach moj rozowy ma po prostu play na karte.
Nie znalazlem nigdzie warunkow tej promocji, w smsach nie przychodzi tez link do regulaminu ani nic.
Play fresh to bardzo stara oferta na karte i chyba niezbyt sie oplaca tam siedziec, biorac pod uwage ceny pakietow netowych. Wydaje mi sie ze bezproblemowo (te same koszta polaczen/sms/play free) mozna ja zmienic na cos nowszego.
Mam play formuła na kartę - bez włączonej żadnej formuły. Włączylem to, ale mam problem ze sprawdzeniem stanu konta przez play24 i z tym menu spod *111# dlatego poczekam i sprawdzę czy działa.