Wpis z mikrobloga

#aliexpress #zakupyzchin #dhl #ibuygou

zamówiłem meizu m1 metal z ibuygou i na trackingu wyskoczyło "Przesyłka tymczasowo zatrzymana" ktoś wie o co chodzi ? W statusie jest już po odprawawie celniej...

14 Przesyłka tymczasowo zatrzymana GDANSK - POLAND 14:58

13 Przesyłka dotarła do terminala przeznaczenia - GDANSK - POLAND GDANSK - POLAND 10:17

12 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - GDANSK - POLAND GDANSK - POLAND 07:56

11 Przesyłka procesowana - GDANSK - POLAND GDANSK - POLAND 07:56

10 Odprawa celna zakończona o GDANSK - POLAND GDANSK - POLAND 07:01

9 Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - GDANSK - POLAND GDANSK - POLAND 06:20

8 Zaktualizowano status odprawy celnej GDANSK - POLAND 04:58

7 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 04:53

6 Przesyłka procesowana - LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 23:57

5 Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 17:34

4 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:40

3 Przesyłka procesowana - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:34

2 Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 23:37

1 Przesyłka odebrana od nadawcy HONG KONG - HONG KONG 20:29
  • 12
@Wojtrl: Nie chcę Cię Martwić ale w Gdańsku odprawiają paczki dwa razy:
1) (w moim przypadku) Pani z DHL przygotowuje paczkę i wstępnie nalicza opłaty.
2) od Pani z DHL idzie do Celników, oni sprawdzają czy się zgadza i albo zatwierdzają albo naliczają według ich stawek.

Czy DHL ma namiary do Ciebie typu e-mail?
@kruprz: "Further Details - The shipment has arrived at facility and is awaiting the delivery cycle
Next Steps - The shipment will be allocated to a courier for delivery of the shipmen" Dostałem od DHL-u, wynika z tego, że czeka na cykl dostawy