Wpis z mikrobloga

#!$%@? ta robote w #callcenter . Pracowanie w Orange to jakis #!$%@? zart, wszyscy maja lepsze oferty a ja im próbuje wcisnaj jakies gowno za 70 zl miesięcznie, gdzie wszyscy maja to samo za 40-50 zl.
Jeden #!$%@? zadreczal mnie 10 min. o to, ze chce mu sprzedac telefon za zlotowke a pozniej mowie ze musi placic abonament i nazywa mnie #!$%@? klamca, przerywal mi w trakcie przedstawiania oferty ze nie moglem dojsc do wytlumaczenia o co w tym wszystkim chodzi.

#!$%@? ta robotę, to gowno.

#pracbaza #problemy #zale
  • 14
  • Odpowiedz
@cichy1405: No tak ale glab specjalnie chcial sie ze mna pobawic i wie ze nie moge go wyzywac na linii itd xd. Jeszcze mnie poszczul ze z ta nagrana rozmowa pojdzie do orange i powie im ze klamie i oszukuje xD
  • Odpowiedz
@cichy1405: Pół roku spędziłam w call center w Częstochowie. Sprzedając usługi orange, klientom spoza orange. Czysta magia. Moja rubryka na tablicy też zawsze była czysta. Czasem jak udawałam, że jestem seksowną kocicą i podrywam Janusza, to on udawał, że bierze abonament. Na koniec trochę sobie heheszkowaliśmy, w przyjaznej atmosferze, bo oboje wiedzieliśmy, że jeszcze zadzwonię, kiedy okaże się, że on jednak tego abonamentu nie chce. Ale ile razy zostałam nazwana bezduszną,
  • Odpowiedz
@bazingaxl:
@bamalisowa: slabo sprzedaje bo smutno mi sie robi jak dzwonie do osob ktorzy nawet nie sa świadomi ze ktos do nich tego dnia zadzwoni i bedzie im wciskac telefon. W piatek ide ostatni raz, czekam na tygodniowke i szukam innej roboty, moze jako kelner czy #!$%@? wie gdzie.

Zazdroszczę troche kobietom w tej robocie, z reguly chyba maja bardziej przekonujacy glos.
  • Odpowiedz
@lanekrasz: Mówisz, że słabo? Bo włąśnie myślałem czy by się nie załapać na jakąś słuchawkę, ale chyba zostaję przy rozwożeniu placków. Przynajmniej mam żarcie za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lanekrasz: Robilem może 2 msc jako kierowca, ale dalem sobie siana bo byly mega kwasy, hajs w ratach i nerwowa, potem gdzieś tam się zahaczylem, ale slaba kasa i teraz wlasnie czegos szukam co mi zabangla ze studiami. Myslalem o sluchawce, ale skoro lipa to odpuszcze, pewnie znowu zahacze się na jakis czas na rozwozenie plackow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz