Wpis z mikrobloga

@wisakoy: o ile wcześniejsze twoje artykuły były ok tak szczerze ten jest do dupy. Przede wszystkim mówienie o jakieś formacji że jest najlepsza to już przekłamanie, bo takiej nie ma. To że tobie najlepiej się nią gra, nie znaczy że komu innemu będzie szło. Ustawienie chemii to w zasadzie banały które wybiera się instynktownie. No i atrybuty bramkarzy, napisałeś że najważniejsze to ustawianie się, refleks, łapanie oraz robinsonada czyli praktycznie
  • Odpowiedz
@wisakoy: Optymalny skład? Nie sądzę.
1. Otamendi ma agresję over 85 - prekurowanie głupich fauli
2. Marchisio jako ŚPD? To chyba jakiś dżołk! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Centymetr wyższy od Ben Arfy a co jeśli zamiast Arfy będzie Meier czy inny wieżowiec, który ma dobrą skoczność?
3.Ben Arfa. Tylko 5* skiller i nic więcej.Siłę ma mniejszą od Lorda Lorąta a ŚPO ma KREOWAĆ akcje lub od
  • Odpowiedz
@CichyBob: w zasadzie racja. Trochę na siłę napisałem to, żeby coś było. W większości banał, więc usunę to jeszcze dzisiaj i tylko ciekawsze rzeczy będę pisał. A co do ustawień jest jednak różnica między nimi. Nie ma jednego, którym zawsze się wygrywa, ale każdy ma jakieś swoje ulubione.

@xDawidMx: Dawidek, ja się czasem zastanawiam, czy ty coś więcej wiesz niż obejrzysz na youtube xD

1. Może na początku tak było, ale po łatkach już fauli tyle nie ma.
2. Widziałeś Meiera w fucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Nie zawsze da się ułożyć skład w 100% idealny, zawsze jest się do czego przyczepić.
  • Odpowiedz
@xDawidMx:
Za bardzo chciałem, żeby to była jakaś hybryda i o te kilka punktów ponaginałem statystyki. Nie sądziłem, że ktoś się o 2 cm przyczepi.

Sztuczki są dodatkiem, ale ważnym. Możesz myśleć co chcesz, ale zmieniają dużo. Szczególnie różnica między 3, a 4 gwiazdkami jest widoczna. Scoop Turn, Berbatov itd.
  • Odpowiedz