Wpis z mikrobloga

@Jelen_Szlachetny: na alie brałeś, czy na innym serwisie co płacisz 10% więcej a dają zwrot jakby vat. MI już doszedł i w sumie z vatem mnie wyszedł taniej niż ty z tą gwarancją, a coś mi się nie chce wierzyć w te gwarancję bo to wg. mnie i tak loteria.
@n00_: brałem z ali, od Top-One. Oni piszą w aukcji, że do EU jest bez vatu. Kilka dni temu na ali najtaniej RN2 był za ~130$. Gdzie kupiłeś, że Ci wyszło 110? Na GB nawet z tym assistantem wychodzi 117$, ale znowu jest ryzyko vatu. A ostatnio mam pecha, na 3 telefony, 3 razy zapłaciłem vat.
@Jelen_Szlachetny: eb (było promo 124 jakiś czas temu , koniec stycznia) + ga (- 15USD) + punkty (z rejestracji jak dobrze pamiętam -2USD można więcej jak masz więcej pkt) (tam masz punkty z samego potwierdzenia)

btw. to że tak napisali to nie masz takiej gwarancji, przykładowo z EU magazynu też mogą dać CI vat. Ciekawi mnie na jakiej zasadzie ta ich gwarancja działa, ja tam wolę płacić przez paypal'a . Na
@Jelen_Szlachetny: btw nieliczni mają farta do vat'u, i to naprawdę mały odsetek, tyle ludzi widzisz na necie że się chwali że nie dostali ale po pierwsze nie wiesz czy nie dostali, sporo ludzi szuka atencji bo nie jest kochanych, po drugie statystycznie będzie więcej takich osób bo przecież nie będziesz się chwalił że wyłapałeś vat, więc się nie przejmuj.
@Jelen_Szlachetny: czytam feedback, wywal ich rom i wgraj nowy narzekają na jakieś reklamy w telefonie. Koleś zwala winę na innych.

[Bundle: Add Tempered Glass Color: Panda Logistics: DHL_UK


Normally i would give 5 stars, but: 1) i payed extra for fast delivery (3-7 days) and received my order 16 days after the seller wrote me that he shipped it. 2) the seller uploaded an rom on the phone with advertising to
@n00_: Dostałem właśnie takie info od sprzedawcy:
Dear Friend
We have booked the shipment for your package. We have added the tracking number. It's by DHLUK .
We will update you the DHL tracking number from China to the UK once we send out your package. Delivery time will take 3-5 working days to the UK from China.
Please track both tracking numbers here: http://www.dhl.com/en.html
Our UK partner will send