Wpis z mikrobloga

@joookub: wymyśliłem to, nic takiego nie napisał, oczy mnie zwodzą
ale fajne by to było, programik, wrzucasz tag, a on przelatuje ostatnie X wpisów/stron i sprawdza pod kątem duplikatów

dajesz
­
­
­
­
­
­
­czemu usunąłeś konto i wszyscy się z Ciebie śmiali

@kinky_savage:

wymyśliłem to, nic takiego nie napisał, oczy mnie zwodzą

Okej, rozumiem, spoko ()

ale fajne by to było, programik, wrzucasz tag, a on przelatuje ostatnie X wpisów/stron i sprawdza pod kątem duplikatów

A jak trudne?
Program musiałby nie tylko analizować każdy wpis z osobna, ale jeszcze porównywać każdy piksel z każdym pikselem obrazka
Byłoby to łatwiejsze, gdyby ludzie
@joookub: Kurde, dosłownie dwa tygodnie temu powiedziałbym joookup znowu #!$%@?, nie może być za dużo przyjemnych zajęć, ale ostatnio sam nie wiem co robić. Tu oglądanie kilku anime na bieżąco + jakaś jedna seria już skończona, tu jeszcze jakiś serial, tam miałem pieśń lodu i ognia czytać, jedni znajomi namawiają na GW2, inni na B&S (do tego jeszcze miałem do ziomków z RAS tam dołączyć) i jeszcze jakiś LoL czy CS
@joookub: Ja dziś w sumie pierwszy raz odpaliłem to GW2, pograłem z 3 godziny, zaspokoiłem swoją manię czyszczenia map ze znajdziek xD, nawet mi się spodobało, ale jak to u mnie z MMO, pogram tydzień i rzucę w diabły.

Aaaa no i potrzebowałem chwili (i googla) żeby ogarnąć o co Ci chodzi z PvZ, nie wiedziałem że taki twór istnieje, wtf w ogóle xD
@Takumi: COOOOOO XD
To oryginalne PvZ to już dzisiaj jest #gimbynieznajo? xD
Przecież to było na wszystkim, na PC, na X360, na PS3, na Vitę, na Androidy, na iOSa, na DSa, na 3DSa w sklepie DSi, na Windows Phone'a, na BlackBerry nawet i w przeglądarkach też, myślałem, że każdy o tym słyszał xD
gdyby ludzie tacy jak @Banri podawali link do źródła swoich obrazków,


@joookub: nawet gdybym podał link to i tak arty zbieram z strony której tu nikt nie używa, a arty same w sobie są tam wrzucane na serwer. Czyli i tak dalej jest brak źródła i bot by nic nie zdziałał.

Poza tym wielu przypadkach wystarczy kliknąć w tag i poświęcić kilka sekund by zweryfikować czy art to duplikat czy też