Wpis z mikrobloga

Panowie jakie najlepiej białeczko kupić? Tanio Ostrovit, dołożyć i kupić KFD, jeszcze dołożyć i kupić Treca albo jeszcze dołożyć i kupić Sciteca?

Dotychczas miałem KFD, bardzo dobre białeczko. Moja dziewczyna ma Ostrovit, niezłe, ale pieni się jak cholera.

Jakieś rady?

#pytanie #silownia #mikrokoksy
  • 32
@lisekchz: zazwyczaj tego nie robię, ale zgodzę się z grubasem (jak to brzmi xD) @PanStachZeStalowejWoli: suple bez diety to tam ch*j, jak z nią stoisz?
Byłem kiedyś na takim seminarium z supli, co prawda prowadził je doktor Kaczka z Olimpu, ale w dość dosadny sposób wytłumaczył że na białkach najprościej zrobić ludziom wała. Od siebie polecam w sumie właśnie olimp, hitech -cena/jakość optymalne. Te tańsze pienią się jak teściowa a
@kierowcakumbajna: coś tam się rusza, 4mies różnicy, drugie sprzed 1mies ale znowu przytyłem ostatnio,
generalnie jajka, płatki owsiane, kasza jęczmienna/jaglana/ryż na obiadek z kurakiem, żadnych białek, amino, przedtreningówek, nic,
trening tylko obwodówki raczej i cardio 2x tydz
nie jestem żadnym prosem, osobiście dalej uważam sie za grubasa, ale bywało gorzej u mnie, dyskopatia z otyłości ;o
@lisekchz: sorry, że #!$%@?łem temat tym żarcikiem ;/
P.....i - @kierowcakumbajna: coś tam się rusza, 4mies różnicy, drugie sprzed 1mies al...

źródło: comment_DmxiYfZCUh5uJMwJZp53VG7dO9TpzhuY.jpg

Pobierz
@lisekchz: Ja korzystam z ostrovit i jestem zadowolony mimo że się pieni. Jeżeli przeszkadza ci piana to dołoży i kup kfd, droższych nie ma sensu kupować, tak ja wcześniej kolega napisał po co przepłacać.
@kierowcakumbajna: ty tak serio z tym 170kg albo bomba? xd

@lisekchz: z tych ze średniej półki cenowej to polecam od FA, Treca lub od koksów z warszawy, bo mają fajne smaki, tańsze to kfd, ale niektóre smaki takie mdławe. Teraz testuje tą nową markę od sfd "allnutrition", mają białka po 45zł za 900g, dużo smaków i są przepyszne, dobrze się mieszają itd. Polecam cookies lub chocolate-cookies. Coś czuję, że szybko
@lisekchz: polecam KFD. jak dla mnie najlepsze pod katem cena/jakosc. sadze, ze najlepsze jest to ze sredniej polki cenowej (kfd ma chyba 3 rodzaje - najtansze, srednie, najdrozsze) bo to najtansze przy niektorych smakach strasznie #!$%@? sie rozpuszcza. chyba, ze bialko robisz sobie wczesniej i masz czas (5-10~min) zeby opadla piana i calosc sie dobrze zmiksowala, to mozesz spokojnie brac.