Wpis z mikrobloga

#gry #wiedzmin3 #sercazkamienia
Przeszedłem sobie od A do Z dodatek i musze przyznać, że to nadgra :) Do tej pory fabularnie rządził u mnie Bioshock Infinite, ale jednak był oparty na


Oczywiście zajebistym, ale niedosyt. Serca z kamienia niszczą fabularnie i nie da się im niczego zarzucić. Przyznam, jestem fanem prozy Sapka, wszystkie części ograne kilka razy, ale dodatek pobił je na łeb fabularnie. Nic lepszego w grach jeszcze nie widziałem, brawo redzi :)
  • 12
@Ragnarokk: Trudno lubić Sapkowskiego i za to co gada i jak gada (zwłaszcza do fanów których też jakoś szczególnie nie poważa), więc równie dobrze może być nazywany "Sapkiem". Za książki dostaje pieniądze, więc jesteśmy kwita :P
@OmenASR:
Czyli co, jak nie lubię Tottiego za to co gada, to mogę nazywać go tak jak on i kibice nie znoszą? :)
Come on, dobre wychowanie mówi, że powinniśmy uszanować to, że nie chce by nazywać go jak pieska. Nawet jeśli on z dobrym wychowaniem wiele wspólnego nie ma.
@Ragnarokk: Przecież Totti nie obraża kibiców :) A Sapek swoich fanów już tak. Nie mam nic złego na myśli, chodzi mi tylko o zasadę wzajemności. Poza tym umówmy się - określenie "Sapek" jest co najwyżej uszczypliwe i tyle :D