Wpis z mikrobloga

Tak przegrałem , ale tylko w tym miejscu gdzie prawie wszyscy uwierzyli że jednak jakaś zdradziecka agenturalna współpraca z SB 46 lat temu incydentalnie krótko ale była , i na krótko zostałem złamany .To nieprawda

Nie jestem w sanie jednak Was Przekonać Dziękuję zdradziliście mnie nie ja Was .LW.
  • 430
  • Odpowiedz
@lechwalesa: mam nadzieje że kasa się zgadza i że Pana nie oszukali. Wiem że sie Pan nie ukorzy bo nadal liczą się tylko pieniadze, tym razem za zagraniczne prelekcje. Synka też się fajnie ustawiło w polityce prawda?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Błędem było blokownie zmian. Mógł Pan przyznać w momencie kiedy rząd Olszewskiego chciał wyczyścić służby.
Szkoda, że zawiódł Pan wiele lat temu kiedy była możliwość zmiany, nie wtedy kiedy podpisał Pan dokumenty.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Podpis na fasadzie lotniska w Gdańsku dziwnym trafem zgadza się z podpisem pod Twoim zobowiązaniem do współpracy z SB Panie "Bolek". Cóż za zbieg okoliczności! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Nie ma czegoś takiego, jak bycie zlamanym na chwile, zdrajcą się jest, a nie bywa.Jestes pazerny na pieniadze, mozna Cie kupic za srebrniki jak Judasza.Jestes marionetka od poczatku do konca, sam nie masz pojecia o niczym, wiec jak moglbys nie byc, zwykly prostak.
  • Odpowiedz