Wpis z mikrobloga

Jest nocna więc można ogłosić swój plan na kilka miesięcy w przód. Kurde blade - ROBIMY SERIAL! Mamy ekipę ludzi którym ewidentnie nudzi się wyjątkowo na studiach i postanowili zrobić coś przedziwnego. W trakcie prac nad filmem reżyserowanym przez znajomego okazało się, że w głowach kilku z nas od dawna drzemie kilka pomysłów, które zebrane w kupę mają trochę sensu i nawet mogą się spodobać widowni. Od kilku dni siedzimy i układamy historie bohaterów, ogólny zarys fabularny, klimat, problematykę itd. Niesamowicie jara mnie to, że prawdopodobnie siedzę przy najważniejszym projekcie w swoim życiu. Całość oczywiście będzie dostępna za darmo na jutubie, bo póki co nie dzwoniliśmy do HBO czy Netflixa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Podoba mi się forma wydawania czegoś w odcinkach, lubię kreować własne światy, które nie muszą wcale być ograniczone do jednej historii, póki co zakładamy miniserial (albo 15 minutowe odcinki, albo 30 minutowe i mało odcinków). Jestem ciekaw jak to wyjdzie przy tak ograniczonym budżecie, do kupienia pozostaną nam rekwizyty, wynajem jakiś scenerii do nagrywania, może jakieś nowe filtry na światła. No nic, trzymajcie kciuki, żebyśmy się nie zobaczyli na rozdaniu złotych malin, czeka nas dużo roboty przy scenariuszach, roboty na planie no i papierkowej roboty przy pozwoleniach :D
Więcej informacji będę jak zwykle publikował pod tagiem #reeponagrywa


#filmy #film #seriale #tworczoscwlasna #chwalesie
  • 6
  • Odpowiedz
@Mindblower: Wiesz, celowałem w filmówkę, a wylądowałem na informatyce. W sumie to średnio mnie to jara, ale plan B ze względu na to, że lubię webdesign (a zawsze chciałem ogarnąć jakoś backend lepiej), póki co wieje nudą. Ale na szczęście okazało się, że nie jestem jedynym tutaj i wylądowałem w kole filmowym. Póki co było kilka ciekawych projektów w których w większym lub mniejszym stopniu brałem udział, np. 48h Film Project
  • Odpowiedz