Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Na chwilę załóżmy że byłem agentem SB . Kiszczak szew agentów , któremu to podlegało bez powodu dziś ujawnia agenta ., Nie żartujmy , .to nie możliwe .Więc co, tylko nieśmiertelna nienawiść i chęć zemsty .za ostateczną klęskę osobistą i komunizmu można taką prowokację wykonać .Wierni druhowie Kiszczaka oceńcie jego czyn .Dziś już nic nie może Wam zrobić .W obliczu śmierci zachował się podle i z preparowaną przygotowaną dobrze podłością chce mnie pokonać .
  • 68
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Bzdura. Oboz Kiszcaka jesli mozemy to tak ujac jest najwiekszym wygranym przemiany lat 90. Skureczne zablokowanie dekomunizacji i lustracji przedluzylo nieformalne sprawowanie wladzy PRZEZ WYWIERANIA WPLYWU NA BYL6CH WSPOLPRACOWNIKACH. Pani Kiszczakowa przekazala dokumenty zeby wyslac jasny sygnal do zainteresowanych - w tym domu nie ma zadnych dokumentow, nie macie czego szukac. Chce Pan powiedziec, ze udalo sie pany oszukac cala machine SB, wyszkolonych inteligentnych ludzi? Dobre sobie. Smieszy mnie to
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie prezydencie. Nie ma sensu tłumaczenie. Pan i tak wie najlepiej jak było. Nikt nie może wiedzieć więcej niż tyle ile jest w Pana sercu, duszy, rozumie, świadomości. Miałem tutaj kilka wpisów nazywających Pana , w uproszczeniu "zdrajcą". Dlatego tak napisałem, gdyż zawsze lubiłem szczerość. Jednak ani ja, ani wielu tutaj komentujących nawet nie było wówczas na świecie . Czasami jest tak, że człowiek musi w jednej chwili, minucie, godzinie
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Jak się Pan ustosunkuje do filmu, wyprodukowanego kilka lat temu przez Pana kolegów z TVNu?

"Tajne spec. znaczenia"
https://www.youtube.com/watch?v=gFn3itSS1-Y

Film zrealizowany w 2013 roku przez Monikę Góralewską, Piotra Pizło i Krzysztofa Brożyka. Zawiera wywiady z finkcjonariuszami SB prowadzącymi Pana sprawę.

I ponawiam pytanie. Dlaczego odwołał Pan rząd Jana Olszewskiego i zablokował Pan dekomunizację na zawsze?
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Ja się cały czas zastanawiam jak Bolek zadość uczyni tym na których donosił i wytłumaczy dlaczego w 1992 roku niszczył dokumenty na temat Bolka. na kogo donosił dowiemy się jutro i kiedy powie całą prawdę o Wachowskim który chodzi za nim krok w krok i pewnie sypia na wycieraczce.
  • Odpowiedz