Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #gorzkiezale
Straszliwie mnie irytuje to, że Polacy dzielą naród na PiS i PO. Nie ma czegoś pośrodku, liczy się tylko PO i PiS. Wyrażasz własne zdanie, które jest niezgodne z doktrynami PiS- JESTEŚ Z PEŁO, ŚMIECIU! Wyrażasz własne zdanie, które jest niezgodne z doktrynami PO- JESTEŚ PISIUREM, ŚMIECIU!

Żeby to tylko przekładało się na poglądy polityczne i "dyskusje", ale zauważyłem, że Janusze i Grażynki coraz częściej zaczynają używać argumentów "ty jesteś za PiS/PO" w codziennym życiu. Przykład? Proszę bardzo. W firmie, którą prowadzi mój znajomy odradzano mu podpisywania umowy z inną firmą argumentując to mniej więcej tak: "To stary peowiec, na pewno złodziej, nie warto układać się z tymi ludźmi".

#!$%@? mać, dlaczego 3/4 Polaków jest tak bardzo ograniczona i zieje nienawiścią do innych z powodu partii politycznej, z którą sympatyzują. Czaicie to? Z POWODU PARTII POLITYCZNEJ. Z powodu partii politycznej, którą popierasz, inni mogą cię wręcz nienawidzić. TO JEST CHORE!
Pobierz k.....i - #oswiadczenie #gorzkiezale 
Straszliwie mnie irytuje to, że Polacy dzielą ...
źródło: comment_ldFIFf3lyIJJrWWnXOFIdnwIYXsmQHxB.jpg
  • 9
@komitet_figli: pomiędzy? te partie są tak nijakie, że zajmują scenę od prawa do lewa
Bardziej na prawo i bardziej na lewo już znajdziesz. No i ewentualnie nowoczesna część jest po gdzieś pomiędzy.
No i dzisiaj lewak pasuje doskonale do dużej partii prawicowej więc ten podział na prawo i lewo jest bez znaczenia.
Polityka to emocje
@komitet_figli: O to chodziło obu tym partiom by być zawsze przy korytku i rządzić naprzemiennie. Dlatego też nigdy nie dojdzie do rozliczania żadnej ze stron, na które liczą janusze w mokrych snach. Oni są sobie potrzebni i ta cicha koalicja będzie trwać jeszcze z 8-12 lat. Stara zasada dziel i rządz.
zieje nienawiścią do innych z powodu partii politycznej, z którą sympatyzują.


@komitet_figli: Teoretycznie ma to sens, jeśli głosuję się na jakąś partię to jest się zazwyczaj za jej poglądami, wątpie żeby dwóch ludzi mogło się kolegować jeśli jeden ma brata geja a drugi głosuje na partię której celem jest wsadzanie gejów do więzień