Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Jedna sprawa mnie niepokoi , uwierzono że dałem się złamać , że jednak mimo wszystko w latach 70 lekko współpracowałem donosiłem i brałem pieniądze .NIE . NIE .NIE....nie ....nie .nie .to NIEPRAWDA ..

Gdyby była to prawda i byłyby tego dowody.to nie ryzykowano by z takim rozmachem podrabiania faktów i dowodów , .

Pokazywano by te rzekomą zgodę na współpracę , donosy napisane i pokwitowania na branie pieniędzy ...wystarczy .

Do tego by dodano sprytną rozjaśniającą pisemną argumentację i wystarczy .

Tam naprawdę pracowali wybitni fachowcy. I nie popełnili by takiego błędu ..

1].Nie było mojej zgody na współpracę 2].nie dałem się złamać 3].nie popełniłem żadnego donosu 4].nie brałem pieniędzy.

Uwierzcie wreszcie mnie , a nie SB i wtedy pomyślmy wspólnie jak Oni to przekonywująco zrobili .ale zrobili ,ale zrobili..
  • 73
  • Odpowiedz
@lechwalesa:
Nie to by nie wystarczyło SB. Fabrykowano dokumenty, że jest Pan AKTUALNYM współpracownikiem i że NADAL Pan donosi. Donosy z lat 70-76 nie wystarczyłyby aby zablokować przyznanie nobla, gdyż były to donosy małej rangi, ot prosty robotnik kapował na kolegów za pieniądze. Podrabiane dokumenty miały potwierdzić, że ciągle Pan jest szpiclem SB, a nie tego, że wcześniej Pan donosił.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: czyli idąc pana tokiem rozumowania z willi Kiszczaków wyniesiono 50 kg podrobionych dokumentów? Po co ktoś miałby zadawać tyle trudu? Generał nie trzymał w domu makulatury tylko prawdziwe dokumenty - haki dla pana i dla innych żeby nimi manipulować. Stąd ta pana uległość wobec panoszenia się postkomunistów w wolnej Polsce, przejęcie banków i świetnie prosperujących firm....i wkońcu przegrał pan z Kwaśniewskim bo taki tuman okazał się całkowiccie bezużyteczny i musiano
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Leszke, to nie fałszywki pozwolą ostatecznie połączyć ciebie z TW Bolkiem ale treść donosów TW Bolka będzie chodzić za L. Wałęsą. Tak jak z donosem TW Bolka ze spotkaniem z redaktorem Życia Warszawy w którym brali udział tylko Lech Wałęsa, Szczepan Chojnacki, Henryk Lenarciak i Ludwik Piksa. Ostatni nigdy nie współpracował z SB, Chojnicki i Lenarcik byli intensywnie rozpracowywani przez SB a nawet TW Bolek ich inwigilował wiec bolkiem być
  • Odpowiedz
@lechwalesa:

.NIE . NIE .NIE....nie ....nie .nie .to NIEPRAWDA ..


Niejaki Joseph G. (niemiecki minister z pierwszej połowy XX wieku) powiedział, że kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą. Czy to ma być Pańska linia obrony?

To, że Pan będzie zaprzeczał faktom i dokumentom je potwierdzającym nie oznacza, że te dokumenty znikną a fakty zmienią się w mity. Nikt (poza kolegami z PO i komunistami umoczonymi w niejasne układy finansowe) nie
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Jesli ktoś jest uprzedzony to pomysli - nie ujawnili tych dokumentów wczesniej, ani w latach 80-tych ani na początku 90-tych gdyż: a) chcieli miec na niego haki b) nadal był agentem c) i jedno i drugie. Tak więc nie przekona Pan nikogo nieprzekonanego. Poza tym do głosu dochodzi nastepujaca wersja - Wałęsa zaczął współpracę w 1970, jeszcze przed Grudniem,ma na sumieniu jakieś totalne przegięcie byc moze cos czego konsekwencji przestraszyl
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie,w latach 70-tych był Pan nic nie znaczącym robotnikiem,więc SB w tamtym czasie nie robiła fałszywek w formie donosów,pokwitowan pieniędzy.Czy mozliwe jest ,ze w latach pózniejszych ,gdy Pan był orzewodniczącym ,mozna było tworzyc fałszywki z datami z lat 70-tych?
W poniedziałek ,gdy obejrzymy te materiały ,będzie mozna ocenic te materiały.
To jest komplet dokumentów o TW.Bolek.,a nie jak dotychczas dokumenty,w których była mowa o TW Bolek ,w odniesieniu do
  • Odpowiedz
@lechwalesa:

Na naszych oczach przeszłość ulega przekłamaniu, manipulacji, by ocalić prawdę ktoś musi zapytać o fakty, dopóki żyją jeszcze ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na Prezydenta RP – LECHOWI Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę pełną odpowiedzialność za treść tych pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem.

1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971r. przyznałeś, że na żądanie SB
  • Odpowiedz
@Baron_Samedi:
Wyobrażam sobie ,ze udostepnione będa wszystkie materiały dotyczące TW.Bolek, po tresci których bedzie mozna w sposób oczywisty sprawdzic ,czy pisane były ręką Pana L,W.Sam charakter pisma okresli człowieka ,który to pisał.Również tresc bedzie mozna powiązac z osobami .które mogą potwierdzic zaistniałe sytuacje.To jest 6 lat wspólparacy. z SB.
  • Odpowiedz